Кабмін може списати борги миколаївського заводу 61 комунара за електроенергію

Уряд має забезпечити у подальшому постачання електрики для виконання оборонного замовлення
Depo.Миколаїв
5 серпня 2016 10:47
ФОТО: depo.ua
Кабмін може списати борги миколаївського заводу 61 комунара за електроенергію
Кабмін може списати борги миколаївського заводу 61 комунара за електроенергію

Президент Петро Порошенко підписав указ "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 травня 2016 року "Про заходи з розвитку оборонно-промислового комплексу України", яким увів у дію рішення РНБОУ. В ньому йде мова і про миколаївський завод 61 комунара. Указ опубліковано на сайті адміністрації президента, повідомляє Depo.Миколаїв.

"Рада національної безпеки і оборони України розглянула комплекс питань, пов'язаних зі станом справ в оборонно-промисловому комплексі, та зростання обсягів завдань із переоснащення ЗСУ, інших утворених відповідно до законів України військових формувань сучасним і модернізованим озброєнням та військовою технікою в умовах агресії Російської Федерації", - йдеться в указі.

Уряду рішенням РНБО доручили розглянути питанння про списання заборогованності Суднобудівного заводу імені 61 комунара за електроенергію перед ПАО "Миколаївобленерго".

"Забезпечити у подальшому постачання електроенергії на підприємство з метою забезпечення виконання ним державного оборонного замовлення з відновлення технічної готовності кораблів ВМС ЗСУ та Державної прикордонної служби України, які залучаються до бойового чергування та участі у міжнародних заходах", - зазначається в указі.

Нагадаємо, що завод імені 61 комунара звинуватив енергетиків у диверсії та сепаратизмі після того, як Миколаївобленерго відключив електрику на заводі через борги підприємства. Самі енергетики назвали такі обвинувачення плодом нездорової уяви. 

Після цього завод заявив, що переходить на автономний режим, закупивши генератори. Працівники підприємства, які увійшли в "опалу" керівництва висміяли цю "енергонезалежність", адже генераторів не вистачає для виконання замовлень.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв