ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Херсонські родичі заявили, що на Миколаївщині їхнього двоюрідного брата "тримають у рабстві"

Чоловік спростував інформацію, що його змушують працювати на зоводі у Первомайську
Depo.Миколаїв
2 березня 2016 09:14
ФОТО: depo.ua
Херсонські родичі заявили, що на Миколаївщині їхнього двоюрідного брата "тримають у рабстві"
Херсонські родичі заявили, що на Миколаївщині їхнього двоюрідного брата "тримають у рабстві"

До Первомайського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області надійшло звернення директора благодійного фонду з приводу того, що на одному із заводів м. Первомайська нібито силоміць утримують чоловіка і примушують його там працювати проти волі, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі поліції.

До поліції надійшло звернення від 56-річної директора благодійного фонду з приводу того, що 28 лютого, близько 19:00 год. їй зателефонували представники Херсонської громадської організації та повідомили, що до них за допомогою звернулась жінка, яка розповіла, що її 46-річний двоюрідний брат, мешканець м. Херсона, потребує допомоги, так як його нібито насильно утримують в м. Первомайськ, та, застосовуючи фізичне та психологічне насилля, змушують працювати проти його волі.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група та правоохоронці з’ясували обставини події.

Як пояснив поліцейським чоловік, він, знаходячись за місцем свого мешкання в м. Херсон, у місцевій газеті знайшов оголошення про наявність вакансій в однієї з охоронних фірм, яке його зацікавило. За вказаною адресою він особисто подав заяву для працевлаштування на посаду охоронця та, уклавши договір, приїхав до м. Первомайська на вказане місце роботи на території заводу.

Чоловік зазначив, що силоміць його ніхто не утримував і він мав можливість пересуватись без перешкод як на території заводу, так і поза його межами. "Потерпілий" не зумів пояснити правоохоронцям, з якої причини його родичі звернулися до громадської організації про вчинення відносно нього злочинних дій.

За результатами перевірки було зроблено висновок про те, що інформація стосовно насильного утримання чоловіка не знайшла свого підтвердження і фактичні дані, які б вказували на наявність складу будь-якого кримінального правопорушення, передбаченого КК України, відсутні.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв