Хай море винесе секретаря, - Сєнкевич про вибори секретаря Миколаївської міськради

Сєнкевич в черговий раз відшуткувався та заявив, що не хоче, щоб хтось з депутатів ображався, тож питання "має винести море"
Depo.Миколаїв
29 вересня 2016 11:27
ФОТО: depo.ua
Хай море винесе секретаря, - Сєнкевич про вибори секретаря Миколаївської міськради
Хай море винесе секретаря, - Сєнкевич про вибори секретаря Миколаївської міськради

Сьогодні, 29 вересня, у Миколаєві проходить чергова сесія міськради. Депутати в черговий раз підняли питання про вибір секретаря міськради та спонукали мера висунути свою кандидатуру на дану посаду, повідомляє Depo.Миколаїв.

Депутат Анатолій Дюмін заявив, що необхідно нарешті визначитись, коли буде обрано секретаря та виконком: "Назвіть чітку дату, коли ми виберемо виконавчий комітет, секретаря міськради і заступників - це буде правильно. Це прерогатива депутатського корпус. Олександр Федорович, давайте визначимось, ось такого числа ми будемо вирішувати дане питання". 

Минулого засідання мер виносив це питання на голосування, але воно навіть не потрапило до порядку денного, тож Сєнкевич заявив, що вже скористався своїм правом вносити кандидатуру секретаря: "Я своїм правом внесення кандидатури скекретаря міськради  вже скористався, тепер справа за депутатськийм корпусом. Зберіть 27 підписи та запропонуйте кандидата  в секретарі міської ради. Зробимо тут таємні вибори  і оберемо секретаря. В принципі крок за депутатами міськради. Друге, я ще раз говорю про те, що найближчим часом ми винесемо структури виконавчої влади, яку я запропоную депутатам. А ось чи буде вона ухвалена депутатами, і коли це буде я, на жаль,  не можу передбачити, адже не маю такого дару". 

Депутат Малікін попросив юридичний відділ пояснити ситуацію та дати чітку відповідь, чи скористався своїм правом внесення кандидатури секретаря мер. Юристи повідомили, що Сєнкевич скористався ним не в повному обсязі, тож кандидатуру може виносити, як мер, так і депутатський корпус. 

Сєнкевич в черговий раз відшуткувався та заявив, що не хоче, щоб хтось з депутатів ображався, тож питання "має винести море": "Занадто багато гідних та поважних людей, Анатолій Григорович. На жаль, я не можу визначитись  і розумію, що наступного разу знов хтось образиться і не проголосує  за внесення даного питання до порядку денного. Я хочу, щоб депутатський корпус консолідувався, взяв на себе вівдповідальність, яка була обяцяна на виборах городянам.  Консолідувався і сказав: "Ми готові дати секретаря з яким ми готові працювати". Саме тому я чекаю, щоб депутати зібрали підписи та винесли кандидатуру. Хай море винесе секретаря... А що дає море, те потрібно приймати". 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв