ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Волонтер розповіла про зміни в "хаосі" на Широколанівському полігоні

За її словами, командування починає розуміти, що має не тільки "будувати бійців"
Depo.Миколаїв
13 лютого 2016 10:21
ФОТО: depo.ua
Волонтер розповіла про зміни в "хаосі" на Широколанівському полігоні
Волонтер розповіла про зміни в "хаосі" на Широколанівському полігоні

Після здійнятого скандалу Широколанівський полігон опинився під пильним наглядом. Зміни є, проте вони відбуваються зі "скрипом" з боку командування. Про це написала у Фейсбуці волонтер Ірина Абрамова, повідомляє Depo.Миколаїв.

За її словами, переміщення у таку багнюку, яку намагаються "приборкати" на полігоні, стає іспитом на витривалість. Система "пручається", але починає вибудовуватися у взаємодію: "Хаос починає помаленьку трансформуватися в систему взаємодії. Взаємодії різних армійських структур, взаємодії підрозділів в бригаді. Вибудовується вертикаль. Так-так, за допомогою всіх ОК (оперативне командування – ред.) починає вибудовуватися. Багато хто починає розуміти свої функціональні обов'язки, які полягають не тільки в "побудові" бійців, але і в забезпеченні життєдіяльності підрозділів і бригади в цілому. І головне, ніколи не забувати, що найцінніше-це люди, особливо ті, які нас усіх захищають", - пише волонтер.

Продуктами бійців забезпечили, воду, дрова, вугілля також завозять. А от з багнюкою йде бій. У наметах настилають підлогу, використовують також піддони і подекуди засипають шлаком. Волонтер зазначає, що потрібні стаціонарні майданчики, інакше всі старання підуть нанівець: "Чесно, не уявляю, скільки його потрібно, щоб побороти Широколанівської царицю-бруд. Вона всюди. Повторюся, якщо не облаштувати стаціонарні майданчики, процес поглинання піддонів, дощок, шлаку та ін., не зупинити".

Нагадаємо, бійці розповіли, що після "маршу" до військового прокурора винним хочуть зробити ротного 53-х мехбригади.

Хаос починає трансформуватися в систему взаємодії, - волонтер розповіла про зміни на Широколанівському полігоні

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв