Хамство та безкарність: депутати та мер Миколаєва озвучили причини ДТП з дорожниками

До бригад, що виконують дорожні роботи, мають прикріпити пратруль правоохоронців та посилити відповідальність водіїв
Depo.Миколаїв
16 вересня 2016 11:05
ФОТО: depo.ua
Хамство та безкарність: депутати та мер Миколаєва озвучили причини ДТП з дорожниками
Хамство та безкарність: депутати та мер Миколаєва озвучили причини ДТП з дорожниками

Трагічне ДТП, що вчора шокувало все місто та забрало життя чотирьох працівників дорожної служби, які наносили розмітку, сьогодні викликало бурхливе обговорення серед депутатів. Одним з очевидців трагедії став і мер міста Олександр Сєнкевич, який доповів присутнім про обставини ДТП та подальші дії місцевої влади, повідомляє Depo.Миколаїв

Сєнкевич повідомив, що роботи проводились з усією необхідною атрибутикою (спеціальні знаки, жилети, ковпаки), а водій просто був п'яний: "Всі умови безпеки були дотримані. Гальмівний шлях машини починається тільки з моменту зіткнення. Водій взагалі не зрозумів, що він зробив". 

Мер міста акцентував, що миколаївці просто звикли ігнорувати правила дорожнього руху та лише зрідка зупиняються перед пішохідними переходами: "Те, що миколаївські водії порушую розмітки, сідають за кермо після вживання алкоголю - все це починається саме з розмітки. Сміття в Миколаєві розпочинається з несанкціонованих оголошень, які розклеюють на парканах, стовпах, на світлофорах, зупинках, і з цього починається бардак в місті. Тому я звернувся в управління Національної поліції із заявою, щоб вони почали контролювати виконання водіями знака "Стоп" і стоп-лінії. Вважаю, що це дозволить городянам відчувати себе більш безпечно". 

Дана трагедія змусила депутатів та місцеву владу замислитись про убезпечення працівників комунальних служб та взагалі руху на дорогах. Депутат від партії "Наш Край" Сергій Шульгач вважає, що необхідно припинити практику проведення дорожних робів в нічний час. Мер міста зазначив, що така практика використовується в усьому світі, тож зараз необхідно говорити про посилення безпеки робітників, а не їх перенесення. Також депутати порадили Сєнкевичу звернутися до патрульної поліції та прикріпити до робітників правоохоронців. 

Депутат від "Самопомочі" Січко вважає, що більшість ДТП відбувається через те, що водії дозволяють собі випивати в нічних клубах, а потім влаштовувати стріттрейсінг на нічних дорогах. Він нагадав про скандального "смертельно хворого" мажора-вбивцю Казимирова, який досі розгулює на свобюді та створує аварійні ситуації. Крім того Січко навів приклад ДТП копа Агаджанова, який вбив чотирьох пасажирів. Він також, як і винуватець ДТП з дорожниками, їхав з нічного клубу.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв