ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Грошей на будівництво та капремонт доріг Миколаївщини не виділяли три роки, - дорожники

Служба автомобільних доріг називає причиною катастрофічного стану доріг недостатнє фінансування
Depo.Миколаїв
12 березня 2016 14:25
ФОТО: depo.ua
Грошей на будівництво та капремонт доріг Миколаївщини не виділяли три роки, - дорожники
Грошей на будівництво та капремонт доріг Миколаївщини не виділяли три роки, - дорожники

Недофінансування Служби автомобільних доріг (САД) призвело до жалюгідного стану доріг в Миколаївські області. На поточний ремонт і експлуатацію гроші виділялися, а на капітальний ремонт ні. Про це під час сьогоднішнього засідання сесії повідомив начальник обласної САД Олександр Антощук, повідомляє Depo.Миколаїв.

Служба автомобільних доріг є балансоутримувачем майже 5 тисяч км доріг загального користування, 1600 з яких - це дороги державного значення і 3400 км  - місцевого значення. Головною причиною, чому дороги в області знаходяться в жалюгідному стані, Антощук вважає катастрофічне недофінансування.
"Перший момент - це недофінансування служби автомобільних доріг. Наступна причина - це відсутність стратегії їх експлуатації та розвитку. Служба автомобільних доріг в період з 2013 по 2015 рік на будівництво та капітальний ремонт за три роки отримала 1,2 млн грн. На поточному ремонт з 2013-15 рік служба отримала 349 мільйонів, на експлуатаційне утримання 276 мільйонів, при мінімальних необхідних 360 мільйонів. Грошей на будівництво і капітальний ремонт доріг службі автодоріг не виділялося взагалі", - зазначив Антощук.

Він також зазначив, що визнання незадовільною роботу САД  депутатами є некоректним: "У 2015 році депутатами обласної ради виділено на експлуатаційне утримання доріг 12,6 мільйонів гривень. Звіт про використання коштів прямував на голову обласної ради і на запити депутатів. Яких-небудь зауважень чи претензій до інформації служба не отримувала. Не було жодної претензії, що служба автодоріг нераціонально використовувала виділені вами гроші", - запевнив він.

Нагадаємо, обласна Служба автомобільних доріг розповіла, на що витратить 324 мільйони.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв