UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

"Громадський бюджет Миколаєва": На наступний рік передбачили 12 млн гривень

4 вересня у Миколаєві розпочалося голосування за проекти Громадського бюджету, подані містянами для реалізації у 2019 році

"Громадський бюджет Миколаєва": На насту…

Цього року загалом надійшло 70 проектів на загальну суму 29,1 млн грн. При цьому 55 % авторів – жінки. Ідеї городян стосувалися таких напрямків, як благоустрій, енергозбереження, культурні заходи тощо, передає Depo.Миколаїв із посиланням на повідомлення міськради.

За словами директора департаменту економічного розвитку Миколаївської міської ради Тетяна Шуліченко, після розгляду експертною радою до голосування допущено 54 проекти, з них 28 малих, 26 - великих. Інформація про них розміщена на стендах у кожному пункті для голосування.

Згідно з міською Програмою "Громадський бюджет міста Миколаєва", для реалізації поданих громадою ініціатив на 2019 рік передбачено 12 млн грн.

Цього року збільшилася кількість пунктів для голосування, віддати свій голос можна в адміністрації Інгульського та Корабельного районів, Центрі надання адміністративних послуг. Крім того, є можливість скористатися електронним голосуванням на сайті Громадського бюджету.

Наступного року планується збільшити граничну суму фінансування малих проектів – з 200 тисяч до 300 тисяч гривень. Крім того, запровадять нову категорію проектів – соціальні, а саме, для осіб з обмеженими можливостями.

Джерело фото: wikipedia

Нагадаємо, що раніше ми писали про загальноміське голосування за проекти, подані миколаївцями в рамках програми "Громадський бюджет Миколаєва на 2017-2020 роки".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Миколаїв

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook