ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Гравці та тренери МФК "Миколаїв" зустрілися з уболівальниками

Уболівальники озвучили болісні для клубу питання щодо "договорняків" та майбутнього "корабелів"
Depo.Миколаїв
25 березня 2016 17:50
ФОТО: depo.ua
Гравці та тренери МФК "Миколаїв" зустрілися з уболівальниками
Гравці та тренери МФК "Миколаїв" зустрілися з уболівальниками

Завтра, 24 березня, керівництво, адміністрація, тренерський штаб і гравці МФК "Миколаїв" провели традиційну зустріч з уболівальниками, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі футбольного клубу.

На порядку денному стояло два питання: представлення зимових новачків і неформальне спілкування між уболівальниками та командою.

Що стосується першого пункту зустрічі, то увазі близько 50 вболівальників представили захисника Дмитра Сартіні (попередня команда - "Геліос"), півзахисника Ігоря Гордю ("Кремінь") і двох вихованців миколаївського футболу, які повернулися в рідні пенати: форварда Валерія Сторубльовцева ("Нефтянік- Укрнафта") і хавбека Валерія Рогозинського (ФК "Полтава").

Також на зустрічі з уболівальниками був присутній і новий голкіпер команди, Олексій Майборода. Втім, офіційно він не був представлений - контракт знаходиться у стадії підписання.

Дуже багато питань у вболівальників кикликали заяви Сергія Кантора про поточний стан клубу. За його словами, "на сьогоднішній день міський бюджет Миколаєва закриває 10% фінансових потреб МФК "Миколаїв", а решта 90% лягають на завод "Екватор". Депутат зазначив, що сподівається на підтримку міської та обласної влади в наданні допомоги головній команді міста.

За завданням на друге коло Сергій Кантор мав чіткі міркування: "Завдання тренерського складу - тренувальний процес. Завдання команди - вони повинні нас радувати, тому що в нашому житті повинна бути радість, повинні бути позитивні емоції, тому що в цілому поки все приблизно, як погода сьогодні за вікном (в Миколаєві сьогодні цілий день похмура і похмура погода, яка супроводжувалася рясним дощем - прим. авт.)".

Головний тренер МФК "Миколаїв" Руслан Забранський розповів про майбутній матч з ФК "Полтава": "Полтавчани наполягають, щоб їх домашній матч з нами пройшов на штучному газоні - їх основна арена, стадіон "Локомотив" нібито не готовий прийняти матч, а тому довелося шукати нове поле. Нам надіслали фотографії, а там води по кісточки на газоні. Контрольно-дисциплінарний комітет ФФУ переадресував прохання провести матч на штучному полі в нашу адресу, але ми відмовилися - раніше, під час гри на штучному полі, серйозно травмувався основний захисник Сергій Любчак, тому ми не хочемо ставити під загрозу здоров'я наших футболістів. МФК "Миколаїв" відправив у відповідь лист, в якому вказується, що ми готові зіграти в будь-якій точці Полтавської області, але тільки на натуральному газоні. Завтра виїжджаємо в Полтаву, і вже на місці бригада арбітрів буде визначатися - відбудеться матч чи ні".

Наступне питання пов'язане c Рішенням КДК вважати матчі ПФК "Олександрія" - МФК "Миколаїв" (31 травня 2014 року, рахунок 5:0) і матч МФК "Миколаїв" - "Буковина" (15 листопада 2014 року, рахунок 0:4) "такими, що відбулися з вчиненням МФК "Миколаїв" дій з маніпулювання результатом матчу" залишилося відкритим.

Протягом 21 дня МФК "Миколаїв" подасть апеляцію до Спортивного арбітражного суду (CAS) г.Лозанна.

Руслан Забранський також зазначив, що в принципі задоволений комплектацією команди, але на кадрові питання впливає рівень фінансування. Якщо буде більше підтримки клубу з боку міста і області, то можна буде говорити про зовсім іншого підходу до запрошення футболістів в команду. Головний тренер "корабелів" додав, що в складі команди 9 місцевих футболістів, чим може похвалитися далеко не кожен клуб, і цей фактор може нівелювати фінансові проблеми - перед своїми рідними і друзями гравці будуть намагатися зіграти добре, тому що "їм в цьому місті жити".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв