Головний тренер "корабелів" заявив, що "Тернопіль" виявився непростим суперником

Для "Тернополя" це був, фактично, останній шанс для збереження прописки в Першій лізі
Depo.Миколаїв
28 травня 2016 16:39
ФОТО: depo.ua
Головний тренер "корабелів" заявив, що "Тернопіль" виявився непростим суперником
Головний тренер "корабелів" заявив, що "Тернопіль" виявився непростим суперником

Вчора, 27 травня, МФК "Миколаїв" виборов четверту поспіль перемогу у матчі з ФК "Тернопіль". Це було неабияке досягнення для "корабелів", адже їх колеги по цеху намагалися всіма силами залишитись у Першій лізі, повідомляє Depo.Миколаїв.

По завершенню матчу головний тренер МФК "Миколаїв" Руслан Забранський прокоментував ситуацію та поділився власними враженнями після гри: "Важка сьогодні була гра, оскільки для "Тернополя" це був, фактично, останній шанс для збереження прописки в Першій лізі. Непростий і неприємний матч, з такими командами грати набагато важче, ніж з лідерами". 

Тренер "корабелів" зазначив, що тернополяни всіма силами намагалися вибороти перемогу, але їм це не вдалося: "Було помітно, як господарі борються, як намагаються зачепитися за очки, йшли в жорсткі стики, через що довелося поміняти Рогозинського, який отримав пошкодження. Спочатку і він, і Муховиков вийшли на уколах, їх участь в сьогоднішньому матчі вирішувалося перед самою грою. Як бачимо, обидва зіграли дуже непогано, але подивимося, чи встигнуть вони відновитися до останньої гри сезону. Звичайно, кінцівка могла б бути легше - забий Батюшін хоча б один зі своїх моментів, то можна було б закінчувати. Якісь м'ячі в Тернополі знайшли незрозумілі, вони розліталися, хлопці спотикалися, чіплялися за них, не могли швидко обробити. Але вся команда молодці, показали характер, було бажання добитися позитивного результату, чого ми і добилися". 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв