Голова РДА на Миколаївщині, що накосив чужий врожай, оскаржує вирок суду

Чиновник, який нібито подав заяву на звільнення, продовжує працювати
Depo.Миколаїв
15 серпня 2016 14:50
ФОТО: depo.ua
Голова РДА на Миколаївщині, що накосив чужий врожай, оскаржує вирок суду
Голова РДА на Миколаївщині, що накосив чужий врожай, оскаржує вирок суду

У Миколаєві розпочався апеляційний суд на головою Доманівської райдержадміністрації та екс-керівником поліції цього ж району. Чиновнику та правоохоронцю інкримінують використання адмінресурсу, завдяки чому вони фактично вкрали чужий урожай. Про це повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на ТСН.

За вказівкою голови району Василя Іванченка та під прикриттям місцевої поліції комбайни зібрали понад сто тонн пшениці. Це був урожай місцевої жительки. "Скосили зерно – 111 тонн пшениці третього класу", - твердить потерпіла Лариса Мірошнікова.

"Він діяв усупереч закону, прийняв самовільне рішення, яке нічим не обґрунтоване, і вирішив організувати збір", - підтверджує прокурор Любов Нижник.

Суд першої інстанції визнав їх винними, але і чиновник та правоохоронець "відбулися" умовним строком. Крім того, очільник району Василь Іванченко працює й досі. Військові вимагають справедливості від суду апеляційного. "Злодій має сидіти у тюрмі. Ця несправедливість уже всіх дістала", - каже учасник АТО Володимир Афонін.

Варто додати, що у Миколаївській ОДА звітували про те, що Іванченко написав заяву на звільнення. В прес-службі апеляційного суду уточнили, що за клопотанням захисника, для перевірки факту порушення судом першої інстанції таємниці нарадчої кімнати (на що захисники посилалися і в своїх апеляційних скаргах), колегія суддів оголосила перерву в судовому засіданні до 9:30 19 серпня.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв