Голова РДА на Миколаївщині, що накосив чужий врожай, оскаржує вирок суду

Чиновник, який нібито подав заяву на звільнення, продовжує працювати
Голова РДА на Миколаївщині, що накосив чужий врожай, оскаржує вирок суду
Голова РДА на Миколаївщині, що накосив чужий врожай, оскаржує вирок суду

У Миколаєві розпочався апеляційний суд на головою Доманівської райдержадміністрації та екс-керівником поліції цього ж району. Чиновнику та правоохоронцю інкримінують використання адмінресурсу, завдяки чому вони фактично вкрали чужий урожай. Про це повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на ТСН.

За вказівкою голови району Василя Іванченка та під прикриттям місцевої поліції комбайни зібрали понад сто тонн пшениці. Це був урожай місцевої жительки. "Скосили зерно – 111 тонн пшениці третього класу", - твердить потерпіла Лариса Мірошнікова.

"Він діяв усупереч закону, прийняв самовільне рішення, яке нічим не обґрунтоване, і вирішив організувати збір", - підтверджує прокурор Любов Нижник.

Суд першої інстанції визнав їх винними, але і чиновник та правоохоронець "відбулися" умовним строком. Крім того, очільник району Василь Іванченко працює й досі. Військові вимагають справедливості від суду апеляційного. "Злодій має сидіти у тюрмі. Ця несправедливість уже всіх дістала", - каже учасник АТО Володимир Афонін.

Варто додати, що у Миколаївській ОДА звітували про те, що Іванченко написав заяву на звільнення. В прес-службі апеляційного суду уточнили, що за клопотанням захисника, для перевірки факту порушення судом першої інстанції таємниці нарадчої кімнати (на що захисники посилалися і в своїх апеляційних скаргах), колегія суддів оголосила перерву в судовому засіданні до 9:30 19 серпня.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв