Голова РДА на Миколаївщині, який назбирав 100 тонн чужих врожаїв, звільнився

Василя Іванченко визнали винним у зловживанні владою
Depo.Миколаїв
7 червня 2016 10:53
ФОТО: depo.ua
Голова РДА на Миколаївщині, який назбирав 100 тонн чужих врожаїв, звільнився
Голова РДА на Миколаївщині, який назбирав 100 тонн чужих врожаїв, звільнився

Вчора, 6 червня, голова Доманівської РДА Василь Іванченко написав заяву на звільнення. Чиновник очолював район з квітня 2014 року. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ОДА.

Нагадаємо, вироком Первомайського міськрайонного суду голову Доманівської РДА та колишнього начальника Доманівського райвідділу міліції визнано винними у незаконному зборі 111 тон врожаю озимої пшениці вартістю понад 200 тис. грн із земельної ділянки місцевого фермера в межах Зеленоярівської сільської ради Доманівського району у липні 2014 року.

Іванченка винним за ч.2 ст.364 КК України (зловживання владою або службовим становищем) та засудили до чотирьох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням функцій представників влади та організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських функцій в органах державної влади та місцевого самоврядування на три роки, зі штрафом 8500грн з позбавленням шостого рангу державного службовця.

Разом з тим, чиновник відбувся умовним строком: на підставі ст.75 КК України і Іванченка, і екс-начальника міліції звільнено від призначеного покарання у вигляді позбавлення волі з випробуванням строком на два та один роки відповідно, з покладенням обов’язків, передбачених п.п.3,4 ст. 76 КК України.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв