Голова Миколаївської ОДА "потролив" критиканів його української (ФОТО, ВІДЕО)

Савченко у футболці з написом "Маю силу вчитися на власних помилках" записав відео, де розповів вірш Рильського
Depo.Миколаїв
22 жовтня 2016 11:10
ФОТО: depo.ua
Голова Миколаївської ОДА "потролив" критиканів його української (ФОТО, ВІДЕО)
Голова Миколаївської ОДА "потролив" критиканів його української (ФОТО, ВІДЕО)

Голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко іронічно відповів на хвилю критики з приводу його численних помилок з української під час конкурсу на посаду. Він записав відео, розповідаючи вірш Максима Рильського, та виклав його у "Фейсбуці", повідомляє Depo.Миколаїв.

Савченко оновив фото прфілю у "Фейсбуці", на якому він у футболці з написом українською і виправленнями: "Маю сілу вчитися на властьних помилках".

Голова Миколаївської ОДА "потролив" критиканів його української

Голова ОДА, відомий творчим минулим, також записав відео. Він розповів вірш Максима Рильського "Як парость виноградної лози..." про українську. Виклавши відео у соцмережі, Савченко запросив підписуватися на його канал: " Перше відео на моєму YouTube каналі. Підписуйтесь, незабаром буде багато цікавового)", - написав голова ОДА.

Нагадаємо, Олексій Савченко показав вражаючу швидкість на тестуванні під час конкурсу на посаду голови ОДА, відповідаючи на питання лише за дев'ять секунд: він надав 34 правильні відповіді. Крім того, він "прославився" численними помилками в презентації. З цього приводу з'явилися жарти про "азірівку" Савченка.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв