Голова Миколаївської облради заявила, що не збирається складати повноваження

За словами Вікторії Москаленко, попри тиск на неї, вона категорично відмовилася покидати посаду за власним бажанням
Depo.Миколаїв
10 листопада 2016 09:52
ФОТО: depo.ua
Голова Миколаївської облради заявила, що не збирається складати повноваження
Голова Миколаївської облради заявила, що не збирається складати повноваження

Минуле засідання сесії Миколаївської облради не відбулося через "розхитування ззовні". На сьогодні голова облради не збирається йти у відставку. Про це йдеться в зверненні Вікторії Москаленко, яке надіслала прес-служба облради, повідомляє Depo.Миколаїв.

Як йдеться у зверненні, провокатори намагаються дестабілузувати ситуацію в облраді та кулуарно домовляються, щоб захопити владу: "Все це сьогодні не на користь громаді Миколаївщини. Хочу наголосити, що попри тиск, який здійснюється сьогодні на мене з боку окремих народних депутатів України та Миколаївської обласної ради, писати заяву щодо складання повноважень за власним бажанням я категорично відмовилась. Я обрана депутатським корпусом на законних підставах і виконуватиму свої функціональні обов'язки", - заявляє Москаленко.

Вона сподівається, що "відповідальним політикам - депутатам облради" - вистачить здорового глузду і політичної волі зібратися сьогодні, 10 листопада, на сесію і   працювати заради виборців. "Давайте не перетворювати сесійну залу на "політичний театр". Досить!", - зазначає голова облради.

Вона запрошує всіх до конструктивної роботи, в тому числі голову ОДА Олексія Савченка. 

Варто додати, що першим питанням в порядку денному сесії облради є дострокове припинення повноважень Вікторії Москаленко.

Нагадаємо, що минулого разу сесію призначили на 28 жовтня. О 10:00 засідання не стартувало. За півгодини стало відомо, що його перенесли нібито з технічних причин на 12 годину. А потім перенесли на невідомий термін. У кулуарах йшла мова про те, що голову облради планують відправити у відставку і з цього приводу йдуть перемовини. Після цього було вирішено знову зібратися 10 листопада.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв