ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Голова Миколаївської облради "розжилася" двома заступниками

Нові посади посіли "БППшник" Іван Кухта і "опоблоківець" Андрій Кротов

Depo.Миколаїв
23 лютого 2017 15:09
ФОТО: depo.ua

Сьогодні, 23 лютого, Миколаївська облрада обрала нових заступників голови. Їх стало одразу двоє. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Голова облради Вікторія Москаленко запропонувала на посаду першого заступника "БППшника" Івана Кухту. На її думку, він зможе консолідувати депутатський корпус та допоможе їй уникнути помилок, які вона раніше допустила на посаді. "Думаю, він допоможе мені особисто і всьому депутатському корпусу налагодити роботу з районними органами місцевого самоврядування, районними депутатами, активну участь депутатів у всіх постійних комісіях", - сказала Москаленко.

Заступником голова облради також запропонувала обрати "опоблоківця" Андрія Кротова. За словами Москаленко, цей депутат є незаполітизованою людиною: "Він абсолютно незаполітизована людина, може працювати і приймати важливі рішення, зокрема щодо КП "Миколаївоблтеплоенерго", бере активну участь в засіданні бюджетної комісії, займається питаннями охорони здоров'я та спорту", - зауважила голова облради.

Кандидатуру Кухти підтримали 36 депутатів, виступили проти - 16.

"За" Кротова проголосували 36 народних обранців, проти - 15.

Нові заступники подякували всім за довіру, склали присягу та посіли місце в президії.

Нагадаємо, що у голови Миколаївської облради був лише один заступник - "батківщинівець" Михайло Соколов. Його "витурили" з крісла у вересні минулого року.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв