ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Голова Миколаївської облради оцінила свою роботу на "задовільно"

Вікторія Москаленко визнає, що все заплановане облрада не виконала, але посилається і на нестабільну ситуацію в області

Depo.Миколаїв
22 лютого 2017 14:20
ФОТО: depo.ua

Голова Миколаївської облради Вікторя Москаленко на майбутньому засіданні сесії має звітувати перед депутатами. Хоч Вікторія Москаленко визнає, що депутатський корпус встиг зробити не все заплановане, вона в цілому роботу оцінює позитивно. Про це голова облради розповіла під час засідання президії, повідомляє Depo.Миколаїв.

За словами Москаленко, пріорітетні завдання вона виконала за рік роботи. Такими вона вважає позиції з децентралізації, підтримку учасників АТО, а також консолідацію депутатського корпусу. Проте додає, що завдання, які облрада планувала виконати за рік, не всі вирішили. Незважаючи на це, Москаленко оцінила на "задовільно" свою роботу. "На жаль, те, що хотілося б за рік встигнути зробити, ми не зробили, але я завжди на свою роботу і на роботу депутатського корпусу дивлюся з позитивом і вважаю, що все, що ми з вами намітили за наш скликання, ми зробимо і оцінка роботи - "задовільна", - зауважила голова облради.

Серед досягнень, Москаленко назвала програму автомобільних доріг, велику порцію уваги спортивним заходам в області. "Я думаю, що ми повинні з вами оцінювати ту політично нестабільну ситуацію, яка відбувалася в області, і враховувати ці фактори при роботі всієї обласної ради", - вважає Москаленко.

Нагадаємо, що на розгляд сесії збираються виносити кандидатури двох заступників голови облради - "БППшника" Івана Кухти і "опоблоківця" Андрія Кротова.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв