Геройські провулки: У Миколаєві вулицям для АТОшників присвоїли назви

Депутати проголосували за присвоєння назв нововстворенним вулицям
Depo.Миколаїв
11 жовтня 2016 15:20
ФОТО: depo.ua
Геройські провулки: У Миколаєві вулицям для АТОшників присвоїли назви
Геройські провулки: У Миколаєві вулицям для АТОшників присвоїли назви

Сьогодні, 11 жовтня, в ході другого пленарного засідання міськради депутати проголосували за присвоєння назв нововстворенним вулицям, що утворилися у зв’язку із забудовою частини мкр. Велика Корениха під індивідуальне житлове будівництво для учасників АТО, повідомляє Depo.Миколаїв

Міськрада створила в мікрорайоні сім провулків з назвою "Геройський" та відповідним номером, на честь усіх учасників АТО: 1-й Геройський пров.; 2-й Геройський пров.; 3-й Геройський пров.; 4-й Геройський пров.; 5-й Геройський пров.; 6-й Геройський пров.; 7-й Геройський пров.

Також депутати присвоїли імена видатних осіб, пов’язаних із розбудовою та захистом української державності – 6 новостворюваним вулицям:

Геройські провулки: у Миколаєві вулицям для АТОшників присвоїли назви - фото 1

В ході обговорення депутат від "Самопомічі" Дмитро Січко повідомив, що в період розгляду питання в депутатських комісіях у членів всіх фракцій виниками запитання стосовно того, чому саме такі назви вибрані для вулиць: Володимирська, Богданівська та інші. Вулиці з такими гучними назвами мають бути в центрі міста, а не на околиці. 

Тим не менш, ні в кого не виникло питань, чому вулиці для АТОшників не назвали іменами миколаївських Героїв України з АТО. 

Після обговорення депутати проголосували та затвердили запропонований перелік вулиць. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв