Футболісти та тренер МФК "Миколаїв" увійшли до символічної збірної Першої ліги

Щасливчиками стали Валерій Рогозінський, Віктор Берко і Руслан Забранський
Футболісти та тренер МФК "Миколаїв" увійшли до символічної збірної Першої ліги
Футболісти та тренер МФК "Миколаїв" увійшли до символічної збірної Першої ліги

За версією сайту sportarena.com, Валерій Рогозінський, Віктор Берко і Руслан Забранський увійшли до символічної збірної 5-го туру Першої ліги України з футболу, передає Depo.Миколаїв.

Валерій Рогозінський - правий півзахисник:

Поставимо Рогозинського справа, маючи на увазі, що група атаки "корабелів" мобільна і схильна до зміни позицій на догоду ігровий імпровізації. Валерій видав справжній бенефіс, зробивши обидва голи в ворота "Арсенал-Київ". У першому випадку він виклав просто дивну низову передачу на Берко через півполя, а в другому вже в компенсований час зацвяхував м'яч в ворота з близької відстані.

Віктор Берко - нападник:

Може, миколаївця Віктора Берко можна дорікнути в невеликій ефективності (нереалізовані шанси у нього в рази більше, ніж реалізованих), але у відсутності старання - ніяк немає. Віктор замучив суперників, постійно висувався на ударні позиції, загострював, йшов в обведення і боротьбу. Відкрив рахунок голам "корабелів" у новому сезоні першої ліги, що вже гідно почесного згадки.

За версією сайту football.ua, Віктор Берко так само увійшов до символічної збірної цього туру:

МФК "Миколаїв" провалив старт турніру, програвши три матчі і не забивши жодного м'яча в чотирьох іграх. Команді явно не вистачає Сікорського, який пішов у "Верес", але Віктор Берко намагається і намагається компенсувати відхід нападника. Саме Берко став автором першого гола МФК "Миколаїв" в новому сезоні. Віктор багато працював в атаці, намагався загострювати і постійно шукав момент для удару, тому заслужив потрапляння до символічної збірної туру.

Руслан Забранський - тренер туру:

Тривала смуга невдач зіпсувала "корабелам" початок сезону, але в п'ятому турі вони, нарешті, перервали безгольову і безвиграшну серії. Спрацювала ставка Забранський на мобільну групу атаки з постійно змінюваними місцями гравцями, що заплутало навіть досвідчену оборону "Арсенал-Київ". Кращий матч в сезоні зіграв Берко, а в році в цілому - Рогозінський. Незважаючи на пошкодження погано увійшов в гру центрбека і необхідність освіжати гру по ходу другого тайму, Руслан Михайлович впорався із завданнями і відсвяткував з командою довгоочікувану перемогу.

І кілька цікавих фактів за підсумками минулого туру:

- МФК "Миколаїв" 300-проводить й домашній матч у першій лізі: + 174 = 60-66, різниця м'ячів 484: 243.

- Переривається безгольову серія МФК "Миколаїв" в першій лізі, що тривала 416 хвилин.

- 20-й гол у Першій лізі забиває Віктор Берко.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв