Фракція мера у Миколаївській міськраді раптово запропонувала розпустити виконком

Лідер фракції "Самопоміч" заявив, що рішення потрібно ухвалювати вже сьогодні
Depo.Миколаїв
16 вересня 2016 13:24
ФОТО: depo.ua
Фракція мера у Миколаївській міськраді раптово запропонувала розпустити виконком
Фракція мера у Миколаївській міськраді раптово запропонувала розпустити виконком

Обговорення "сміттєвого" питання на сесії Миколаївської міськради раптово вилилося у пропозицію розпустити виконком. Таку заяву зробив лідер мерської фракції "Самопоміч" у міськраді Сергій Ісаков. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Ісаков заявив, що незаконні рішення у міськраді почалися з пропозиції Олександра Сєнкевича обмежити доступ людей у мерію після скандалу з активістом у квітні, потім журналістів просили не приходити на апаратні засідання, оскільки "чиновники не хочуть все розповідати". Крім того, депутат пригадав, що досі працює старий склад виконкому, який функціонував, в тому числі й при колишньому міському голові. Тому він пропонує його розпустити та змінити заступників мера.

Такі заяви стали несподіваними. Мер відповів, що проект рішення має "провисіти" на сайті міськради протягом 20 днів. Ісаков відповів, що за новим регламентом рішення можна вносити до порядку денного "з голосу" і цей регламент підтримав мер.

Голова фракції БПП Володимир Криленко заявив, що депутати раптово змінюють думку і рішення по сміттю потрібно довести до кінця, а потім переходити до інших: "Стандарти можуть бути подвійні, потрійні. Але колеги протягом п'яти хвилин змінюють рішення. Якщо потрібно рішення, то потрібно обговорти у фраціях. У порядку денному - питання по Коренисі (полігон ТБО - ред.)", - заявив Криленко. 

До кінця засідання мають підготувати проект рішення про розпуск виконкому.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв