ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Фонд держмайна хоче віддати на приватизацію два миколаївські порти

Миколаївський морський торгівельний порт та порт "Октябрьск" вилучать з переліку об’єктів, що не підлягають приватизації
Depo.Миколаїв
29 січня 2016 09:43
ФОТО: depo.ua
Фонд держмайна хоче віддати на приватизацію два миколаївські порти
Фонд держмайна хоче віддати на приватизацію два миколаївські порти

Низка підприємств Миколаївської області в 2016 році буде продана чи приватизована, про це повідомляє  Depo.Миколаїв з посиланням на Фонд держмайна України. 

До продажу вже готують державні підприємства "Володимирське", "Радгосп "Виноградна долина" та "Племрепродуктор "Степове". З переліку об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації будуть виключені "Миколаївський морський торгівельний порт"  та "Спеціалізований морський порт "Октябрьск". 

Зазначимо, що "Миколаївський морський торгівельний порт" - бюджетоутворююче підприємство регіону, він входить в п'ятірку найбільших морських портів держави і включений до списку підприємств, що мають стратегічне значення для економіки України.

В свою чергу, порт "Октябрьск" є одним з найсучасніших портів на Україні. Він обладнаний найновішими портaльними кранами вантажопідйомністю до 40 тонн, навантажувачами з вилочним захватом вантажопідйомністю від 1,5 до 25 тонн, моторними буксирами для повного транспортування вантажів.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв