ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Фермери три роки обробляли землю "нишком" та не платили податки, - голова Миколаївської РДА

Алла Воробйова прокоментувала звинувачення фермерів, які влаштували сьогодні пікет під райдержадміністрацією
Depo.Миколаїв
12 квітня 2016 17:07
ФОТО: depo.ua
Фермери три роки обробляли землю "нишком" та не платили податки, - голова Миколаївської РДА
Фермери три роки обробляли землю "нишком" та не платили податки, - голова Миколаївської РДА

Пікетувальники у Миколаївскьому районі, що вимагають відставки голови РДА Алли Воробйової не платять податки за обробку землі та наносять збитки бюджету вже три роки. Коли їх змусили заплатити, вони і почали протестувати. Про це повідомляє Depo.Миколаїв із посиланням на інтернет-видання "Мой город".

Нагадаємо, що сьогодні вранці пікетувальники перекрили дорогу біля Миколаївської РДА, звинувачучи Аллу Воробойову в дерибані земліУ коментарях виданню очільниця адміністрації пояснила, що фермери без правовстановлюючих документів вже три роки обробляють землю і не платять податки в місцевий бюджет. А після того, коли на ситуацію "пролили світло", люди збунтувалися, перекрутили ситуацію навпаки і почали вимагати її відставки.

"У 2015 року заплатили тільки раз, а в 2013-2014 роках обробляли землю "нишком". Але коли деякі люди прийшли офіційно зробити документацію, то фермерам, які обробляли землю і не платили, це не сподобалося", - сказала Воробйова.

Голова РДА зазначила, що у неї є документи, які підтверджують факт незаконної обробки землі. Сільській голова не подавав до адміністрації документів про те, що земля обробляється. За словами Воробйової, депутат райради, голова земельної комісії Руслан Нерода, який також був серед пікетувальників, лобіює інтереси фермерів, оскільки це саме його бізнес-партнери працювали на цій землі.

Також Алла Воробйова має намір звертатися в СБУ з приводу погроз підпала шин і перекриття траси. "Звичайно я буду писати заяву в СБУ, тому що просто я наступила на "хворий мозоль". Три людини, які є депутатами райради, лобіюють свої особисті інтереси. Вони прийшли до районної ради не для того, щоб наводити порядок і поповнювати бюджет сільської ради, а для того, щоб вирішити свої особисті проблеми. У людей на сьогоднішній день якась земельна лихоманка", - зазначила Воробйова.

Нагадаємо, що пікетувальники "загрожували" перекрити трасу.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв