Електронні відповіді не для миколаївців: лише 5% городян готові до нововведень

Решта 95 відсотків хочуть отримувати відповідь на руки в паперовому вигляді
Depo.Миколаїв
9 червня 2016 10:15
ФОТО: depo.ua
Електронні відповіді не для миколаївців: лише 5% городян готові до нововведень
Електронні відповіді не для миколаївців: лише 5% городян готові до нововведень

Сьогодні, 8 червня, члени миколаївського регіонального відділення Асоціації міст України провели загальні збори в кабінеті мера Миколаєва Олександра Сєнкевича, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради. 

У зборах взяли участь виконавчий директор Миколаївського регіонального відділення Асоціації міст України Тетяна Яблоновська, Первомайський міський голова Людмила Дромашко, Новоодеський міський голова Олександр Поляков, Баштанський міський голова Іван Рубський, Березанський сільський голова Валерій Хомицький, Вознесенський міський голова Віталій Луков, Снігурівський міський голова Максим Ларченко.

Члени зборів затвердили звіт виконавчої дирекції МРВ АМУ про проведену роботу в 2015 році, а також звіт ревізійної комісії про використання коштів. Крім того, був затверджений план роботи на поточний рік. Збори обрали делегатів на 12 український муніципальний форум, який 21-23 червня пройде у місті Одесі.

Керівники міст приділили увагу питанню впровадження документообігу і прийшли до висновку, що суспільство ще не готове відмовитися від паперових документів.

"Тільки 5 відсотків людей подають запити і бажають отримати відповіді в електронному вигляді, решта 95 відсотків хочуть отримувати відповідь на руки в паперовому вигляді. І це не найстрашніше. А ось коли прокуратура або поліція просить видати реєстр і копії договорів за певний термін - це ось такі пачки, тисячі листів", - сказав Олександр Сєнкевич.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв