Екс-архітектор Миколаєва видав незаконний дозвіл на будівництво заправки, - депутат

Замість автосервісного центру наразі у житловому кварталі будується чергова АЗС
Depo.Миколаїв
1 липня 2016 12:25
ФОТО: depo.ua
Екс-архітектор Миколаєва видав незаконний дозвіл на будівництво заправки, - депутат
Екс-архітектор Миколаєва видав незаконний дозвіл на будівництво заправки, - депутат

У Миколаєві на вул. Генерала Карпенка триває незаконне будівництво заправки. "Допоміг" у цьому екс-головний архітектор міста. Про це заявила депутат міськради від "Самопомочі" Тетяна Суслова під час сесії, повідомляє Depo.Миколаїв

За словами Суслової, на сьогодні триває незаконне будівництва заправки на вул. Генерала Карпенка, неподалік від морехідної школи. Ще у березні минулого року міськрада дала дозвіл на будівництво автосервісного центру, був підписаний договір оренди. Проте головний архітектор видав додатковий дозвіл на будівництво там АЗС. "Ці два об'єкти відносяться до об'єктів підвищеної екологічної небезпеки. У цьому місці це третя заправка на відстані 130 м", - сказала Суслова.

Вона додала, що через забудовників мікрорайон на деякий час залишився без води: вони виводили каркас системи водопостачання. Наразі незаконне будівництво триває. Суслова попросила міськраду і мера звернутися до правоохоронних органів. "Чому одним з чиновників були здійсненні корупційні дії та видані містобудівні вимоги, які не відповідають рішенню міськради?", - зазначила депутат.

Вона також додала, що потрібно припинити незаконне будівництво та звернутися до суду, що відізвати дозволи. Слід додати, що у березні 2015 року головним архітектором Миколаєва був Валерій Мальченко, який цього року вже успішно звільнився.

Нагадаємо, що скадальну забудову на газопроводі у центрі Миколаєва поновили.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв