ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дженні Робертсон: Миколаївська область одна з найкращих для проживання волонтерів Корпусу Миру

Вже навесніволонтери Корпусу Миру почнуть працювати в Миколаївській області
Depo.Миколаїв
17 лютого 2016 17:47
ФОТО: depo.ua
Дженні Робертсон: Миколаївська область одна з найкращих для проживання волонтерів Корпусу Миру
Дженні Робертсон: Миколаївська область одна з найкращих для проживання волонтерів Корпусу Миру

Волонтери Корпусу Миру поступово повертаються в Україну, і можливо вже навесні почнуть працювати в Миколаївській області. Про це стало відомо під час сьогоднішньої зустрічі голови облдержадміністрації Вадима Мерікова і директора Корпусу Миру США в Україні Денні Ф.Робертсона і менеджера з безпеки Корпусу Миру Івана Клименка, повідомляє Depo.Миколаїв.

Серед особливих програм, які планують реалізувати в нашій області - допомога переселенцям.

Як розповів Денні Робертсон сьогодні в Західних і Центральних регіонах України вже працює 84 волонтера Корпусу Миру. Уже навесні планується прибуття ще 75 волонтерів, така ж кількість добровольців приїде восени цього року.

"Мета нашого візиту - відкрити нові можливості для діяльності Корпусу Миру в Миколаївській області. У нас багато волонтерів, які з великим теплом згадують про те, як вони жили і працювали у вашій області. Нам важливо зараз знайти нові напрямки, за якими могли працювати наші добровольці, наприклад, робота з переселенцями. Ми сподіваємося, що навички наших волонтерів знадобляться в роботі з цією категорією населення", - сказав він.

Відзначимо, що раніше на території області працювало 75 волонтерів. Добровольці працювали за трьома основними напрямками: викладання англійської мови в районних школах Миколаївської області; реалізація проектів молодіжного розвитку; розробка спортивних проектів.

Вадим Меріков зазначив, що на сьогоднішній день в регіоні стабільна ситуація в плані безпеки. "У нас активно працює Рада оборони і Антитерористичний Центр. Торік оперативно були затримані диверсійні групи, які готували провокації. Ми дуже жорстко підходимо до будь-яких проявів сепаратизму: велика кількість сепаратистів затримано, засуджено і обміняно на наших військовополонених", - сказав голова ОДА.

Він подякував за підтримку і зазначив, що це не перший міжнародний проект, який реалізується в нашій області.

"Ми вдячні всім міжнародним організаціям, які сьогодні працюють в Україні. Це важливо для нашого регіону, як в економічному, соціальному, так і культурному, освітньому плані. Для нас дуже важлива ваша місія, яка раніше успішно реалізовувалася в нашій області в освітній сфері і рамках роботи з молоддю. З нашого боку розраховуйте на повну підтримку, а головне - ми забезпечимо безпеку волонтерів Корпусу. Ми чекаємо ваш волонтерський десант", - сказав Вадим Меріков.

У свою чергу, Денні Робертсон заявив: "Миколаївська область одна з найкращих для перебування волонтерів Корпусу миру, тому я сподіваюся, що вже навесні буде прийнято позитивне рішення і ми знову зустрінемося. Я радий, що ми почули від вас найголовніше: "Все буде добре!".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв