Дружина та дитина: підозрюваний у вбивстві Цукермана захотів додому

Захист одного з копів-вбивць просив відпустити Причипойду під домашній арешт
Depo.Миколаїв
22 вересня 2016 17:14
ФОТО: depo.ua
Дружина та дитина: підозрюваний у вбивстві Цукермана захотів додому
Дружина та дитина: підозрюваний у вбивстві Цукермана захотів додому

Центральний суд Миколаєва залишив під вартою ще одного підозрюваного у резонансному вбивстві Олександра Цукермана. Олександра Причипойду як і Миколу Хорменка залишили за гратами ще на місяць, повідомляє  Depo.Миколаїв.

Прокурор по справі просив подовжити міру запобіжного заходу на два місяці, але суд дав правоохоронним органам ще місяць для проведення розслідування. 

Адвокат підсудного заявив, що у Причипойди не було кийка і він взагалі не бив жертву. У нього є дружина та маленька дитина, тож захист просив пом'якшення міри запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту. 

Раніше Миколу Хоменка та Олександра Причипойду відправили на місяць до СІЗО, міру запобіжного заходу підтвердив і апеляційний суд

В ході сьогоднішнього судового засіднання виявилось, що пістолет з якого вбили Цукермана досі не знайшли. Крім того правоохоронці досі не провели слідчий експеримент та чекають висновків СМЕ. 

Повну хронологію події щодо вбивства у Кривому Озері читайте тут: Нова Врадіївка: На Миколаївщині поліція забила чоловіка насмерть.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв