Друга спроба: на Миколаївщині знов починає працювати ваговий комплекс

Минулого тижня водії фур та фермери в черговий раз заблокували роботу комплексу

Після блокування фермерами та водіями фур встановленого габаритно-вагового комплексу на Миколаївщині вирішили зробити другу спробу. Ваги для вантажівок знову запрацюють. Робота стартує сьогодні, 16 травня, о 10:00 на трасі "Одеса - Мелітополь - Новоазовськ" поблизу с.Чапаєвка. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян у Фейсбуці повідомив, що сьогодні роботу вагового комплексу на Миколаївщині беруть під посилений контроль: "Очільник Миколаївської області провів нараду з трансінспекцією і правоохоронними органами. Починаємо посилений контроль там, а також у Херсонській області", - написав міністр.

У прес-службі ОДА також повідомили, що у рамках спільного плану дій між Укртрансбезпекою, Укравтодором та Національною поліцією починаючи з 10 травня в Одеську, Миколаївську та Херсонську області направлено додаткові групи інспекторів Укртрансбезпеки для організації цілодобової роботи пересувних вагових комплексів з метою здійснення габаритно-вагового контролю транспортних засобів на дорогах загального користування.

Пересувні габаритно-вагові комплекси будуть встановлені на шляхах руху транспорту у напрямку морських торгівельних портів та терміналів усіх форм власності. Нагадаємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 869 внесено зміни до пункту 22.5 Правил дорожнього руху в частині заборони руху транспортних засобів з навантаженням на: здвоєні осі — понад 16 т, строєні осі — понад 22 т або фактичною масою понад 40 т у разі перевезення подільних вантажів.

Крім того, забороняється рух транспортних засобів з навантаженням на вісь понад 7 т або фактичною масою понад 24 т автомобільними дорогами загального користування місцевого значення.одиночну вісь понад 11 т.

Нагадаємо, що перша спроба встановлення вагового комлексу на Миколаївщині цього року знов закінчилася погрозами перевізників перекрити трасу і блокуванням роботи вагів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Миколаїв