Довірливі миколаївці продовжують "дарувати" шахраям гроші

Чоловік повірив "банківським працівникам" та втратив 5100 грн, а жінка втрапила на гачок інтернет-шахраїв
Depo.Миколаїв
13 липня 2016 19:53
ФОТО: depo.ua
Довірливі миколаївці продовжують "дарувати" шахраям гроші
Довірливі миколаївці продовжують "дарувати" шахраям гроші

Правоохоронцями розпочато кримінальні провадження ознаками ч.1 ст.190 КК України "Шахрайство", вживаються заходи щодо розшуку зловмисників, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі поліції.

Так, 36-річний мешканець м. Первомайська розповів правоохоронцям, що йому зателефонував невідомий чоловік, який представився працівником банківської установи та повідомив, що наразі здійснюється оновлення персональних даних клієнтів з метою посилення захисту пін-коду їх банківських карток. Телефонний співрозмовник запропонував заявнику назвати цифри, які мають прийти на його мобільний телефон в смс-повідомленні. Нічого не підозрюючи, заявник надав незнайомцеві всі дані, які той запитав, а через деякий час знову отримав смс про зняття із його картки всіх наявних грошей в сумі 5100 гривень. Зрозумівши, що його ошукали, потерпілий звернувся до поліції по допомогу.

Ще одна 36-річна мешканка м. Южноукраїнська розповіла поліцейським, що на одному із сайтів мережі інтернет вона знайшла оголошення про продаж спортивного костюму, яке її зацікавило. Зв’язавшись із інтернет-продавцем по телефону, номер якого було вказано в об’яві, жінка домовилась про купівлю-продаж. Довірившись телефонному співрозмовнику, вона переказала на вказаний банківський рахунок гроші у розмірі 1410 гривень. Після чого всі подальші намагання потерпілої зв’язатись із "продавцем" були марними - номер абонента був вже поза зоною досяжності.

Слідчими підрозділами розпочаті кримінальні провадження за ознаками ч.1 ст.190 КК України "Шахрайство", санкція якої передбачає покарання від штрафу до обмеження волі на строк до трьох років.

Правоохоронцями встановлюються особи зловмисників, причетних до скоєння вказаних злочинів.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв