Савченко жорстко розкритикував "паралізовану" Миколаївську облраду

Голова Миколаївської ОДА заявив, що громада не довіряє депутатам, які вже рік грають в політичні ігри
Depo.Миколаїв
10 листопада 2016 13:58
ФОТО: depo.ua
Савченко жорстко розкритикував "паралізовану" Миколаївську облраду
Савченко жорстко розкритикував "паралізовану" Миколаївську облраду

Голова Миколаївської ОДА емоційно виступив на засіданні сесії облради, розкритикувавши депутатів, та заликав припинити політичні ігри. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Виступ Савченка був достатньо жорстким. Він зазначив, що працює недовго на посаді, але за цей час йому вже багато поскаржилися на роботу облради. За словами Савченка, її робота вже рік паралізована: депутати не чують того, що потрібно громаді, а замість того, "плетуть" політичні інтриги.

Голова ОДА зауважив, що громада, яка вибрала депутатів, не довіряє їм: "Хочу відразу сказати - ніяких виборів не буде! Будуйте дороги, дитячі садки і школи! Так, можливо, я багато ще не встиг зробити. Я хочу зробити те, що кожен з вас до цього моменту не зробив. Подивіться, що відбувається на дорогах, в портах... Я не буду втручатися в призначення голів районів, заступників, керівників підприємств, але до кожного я прийду і з кожного спитаю", - сказав Савченко.

Він також закликав депутатів нарешті почати працювати: "Досить цих чвар, досить цих амбіцій, досить політичних діянь там, де їх не може бути", - сказав Савченко. 

Він також акцентував, що гуртожитки миколаївської 79-ки перебувають у плачевному стані. Військові, які повертаються з АТО, не мають нормальних умов проживання. Але багато депутатів, замість того, щоб займатися вирішенням таких проблем, просто піаряться на темі АТО.

Голова ОДА не став залишатися на засіданні сесії та повідомив, що в нього нарада з силовиками.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв