Дорожники продовжують ремонт траси "Дніпро - Миколаїв"

В межах Казанки дорожники знімають старі бордюри, щоб в подальшому замінити їх на нові
Depo.Миколаїв
14 жовтня 2016 17:11
ФОТО: depo.ua
Дорожники продовжують ремонт траси "Дніпро - Миколаїв"
Дорожники продовжують ремонт траси "Дніпро - Миколаїв"

Підрядна організація "Альтком" продовжує виконувати роботи з поточного ремонту 10-ти кілометрової ділянки автодороги Н-11 "Дніпро - Миколаїв" (через м.Кривий Ріг), про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Служби автодоріг. 

В межах Казанки дорожники знімають старі бордюри, щоб в подальшому замінити їх на нові. Спочатку ці дії дорожників викликали хвилю невдоволень місцевої громади. Однак після візиту очільника Служби Шульги Миколи Івановича, який поспілкувався як з громадою, так і з представниками місцевої влади і запевнив, що на місці демонтованих бордюрів влаштують нові, населення вдалося заспокоїти.

Голова Казанківської райдержадміністрації зі свого боку пообіцяла надати допомогу, шляхом розселення дорожників та організації їх харчування.

Натепер, біля Софіївського гранітного кар’єру завершуються монтажні роботи з організації заводу, що вироблятиме асфальтобетон.

 На території Новобузького райавтодору розгорнута установка по приготуванню суміші С-50, збагаченої цементом та емульсією під технологію "Ресайклер".

 Натепер, неподалік міста Новий Буг підрядною організацією "Альтком" виконуються роботи з фрезерування дорожнього покриття. Роботи тривають.  

 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв