Дорожники нарешті взялись за ремонт траси "Ульянівка - Миколаїв"

очинаючи з минулого тижня в районі села Олександрівка Вознесенського району виконуються заходи задля покращення стану дорожнього покриття
Depo.Миколаїв
3 червня 2016 11:13
ФОТО: depo.ua
Дорожники нарешті взялись за ремонт траси "Ульянівка - Миколаїв"
Дорожники нарешті взялись за ремонт траси "Ульянівка - Миколаїв"

Автомобільна дорога Р-06 "Ульянівка - Миколаїв" (через Вознесенськ) є однією з основних транспортних артерій Миколаївської області, і від її експлуатаційного стану залежить транзитна спроможність Миколаївщини, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-слухбі ОДА.

Так, силами філії Миколаївоблавтодору "Южноукраїнська ДЕД", починаючи з минулого тижня в районі села Олександрівка Вознесенського району виконуються заходи задля покращення стану дорожнього покриття.

Дорожники нарешті взялись за ремонт траси "Ульянівка - Миколаїв" - фото 1

Роботи здійснюються на попередньо відфрезерованих ділянках автошляху за допомогою гарячої асфальтобетонної суміші великими картами.

Роботи в межах населеного пункту тривають та за умови сприятливих погодно-кліматичних умов будуть завершені до кінця тижня.

Дорожники нарешті взялись за ремонт траси "Ульянівка - Миколаїв" - фото 2

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області просить вибачення у користувачів доріг за тимчасові незручності в місцях проведення ремонтних робіт та закликає бути уважними та обережними і звертати увагу на знаки обмеження швидкості на ділянках ремонту дорожнього покриття.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв