Доля Миколаївської "морехідки" зависла у повітрі

Якщо мер погодиться фінансувати діяльність Миколаївської морехідної школи, то оголосять набір учнів на новий навчальний рік
Depo.Миколаїв
9 липня 2016 18:40
ФОТО: depo.ua
Доля Миколаївської "морехідки" зависла у повітрі
Доля Миколаївської "морехідки" зависла у повітрі

Доля Миколаївської морехідної школи в руках у міської ради. Якщо мер погодиться фінансувати діяльність Миколаївської морехідної школи, то оголосять набір учнів на новий навчальний рік. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив народний депутат України Тарас Кремінь, передає Depo.Миколаїв.

За словами нардепа, з питання школи направлялися звернення до міністра освіти і науки Лілії Гриневич, проводилися зустрічі з ректоратом Київської державної академії водного транспорту імені Петра Конашевича-Сагайдачного, керівництвом області та міста. Це дало свої результати.

"За умови фінансування з міського бюджету діяльності новоствореного відокремленого підрозділу КДАВТ "ВПУ "Морехідна школа"незабаром буде оголошено набір на навчання на 2016-2017 н.р. Спільно з адміністрацією міста і створенням ради стейкхолдерів запланований перегляд спеціальностей і їх варіативних частин з подальшим розширенням відповідно до прогнозованих потреб регіонального ринку праці. Безсумнівно, депутати Миколаївської міської ради, в числі яких чимало справжніх патріотів корабельної столиці України, повинні підтримати це унікальний заклад, який бере витоки з епохи заснування нашого міста", - написав Кремінь.

Доля Миколаївської "морехідки" зависла у повітрі - фото 1

Доля Миколаївської "морехідки" зависла у повітрі - фото 2

Доля Миколаївської "морехідки" зависла у повітрі - фото 3

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв