До Миколаєва з відпочинку у Хорватії повернулися діти АТОшників та переселенців

Засмаглі, у гарному настрої діти ділилися враженнями, спогадами та історіями
Depo.Миколаїв
8 липня 2016 19:11
ФОТО: depo.ua
До Миколаєва з відпочинку у Хорватії повернулися діти АТОшників та переселенців
До Миколаєва з відпочинку у Хорватії повернулися діти АТОшників та переселенців

Два тижні незабутніх канікул: сонце, море, екскурсії, нові враження та зустрічі. Саме так згадуватимуть свій відпочинок 45 дітей віком від 7 до 19 років із сімей загиблих військовослужбовців у зоні АТО, учасників бойових дій АТО, сімей внутрішньо переміщених осіб, які сьогодні повернулись після канікул додому, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ОДА. 

Дівчаток і хлопців разом з батьками, зустрічали в.о. голови облдержадміністрації В’ячеслав Бонь, директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ольга Сивопляс, представники департаменту економічного розвитку та регіональної політики облдержадміністрації.

До Миколаєва з відпочинку у Хорватії повернулися діти АТОшників та переселенців - фото 1

Засмаглі, у гарному настрої діти ділилися враженнями, спогадами та історіями.
Як розповіла супроводжувач групи, діти не тільки відпочивали на узбережжі Адріатичного моря, а й подорожували Хорватією, відвідували історичні та культурні місця Хорватії, ознайомилися з традиціями країни та знайшли нових друзів.
Діти з радістю згадували і про зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом Олександром Левченком та жупаном Карловацької жупанії Іваном Вучичем, про прес-конференцію в Посольстві України в Хорватії, відвідування фестивалю мистецтв в м.Карловац.

На згадку про Україну діти привезли до Хорватії подарунки, тож тепер і у хорватських містах майорять прапори та з'явилася українська символіка.

Батьки подякували представниками обласної влади за можливість їх дітям психологічно відволіктися та відпочити за кордоном.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв