ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

До Миколаєва прибули міжнародні аудитори, щоб роз'яснити податкові новації 2016 року

Спеціалісти провели семінар стосовно змін, що набули чинності з першого січня
Depo.Миколаїв
6 лютого 2016 09:21
ФОТО: depo.ua
До Миколаєва прибули міжнародні аудитори, щоб роз
До Миколаєва прибули міжнародні аудитори, щоб роз'яснити податкові новації 2016 року

Вчора, 5 лютого, у Миколаєві в Регіональній торгово-промисловій палаті Миколаївської області у партнерстві з ВПГО "Спілка аудиторів України" та Уповноваженим представником Аудиторської палати України проводився семінар – практикум на тему: "Податкові новації 2016 року. Основні зміни з 1 січня 2016 року".
Лекторами семінару були провідні міжнародні аудитори: Наталія Гаєвська, Олександр Корх і Наталія Панченко, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі РТПП. 

На семінарі розглядалися питання податку на прибуток підприємств, податку на додану вартість, податку на доходи фізичних осіб, єдиного внеску, податку на нерухоме майно (відмінне від земельної ділянки), транспортного податку, спрощеної системи оподаткування та інша важлива інформація для бізнесу.

У семінарі приймали участь в. о. начальника ГУ ДФС у Миколаївській області Ігор Кузьмін та провідні фахівці фіскального відомства. "Такі зустрічі сприяють розвитку бізнесу у регіоні та налагоджують зв’язок між бізнесом і фіскальними органами", - відзначив Ігор Кузьмін.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв