ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

До Миколаєва на бізнес-форум з'їдуться представники уряду Аджарії та посли Грузії

Наступного тижня в Миколаївській області пройде бізнес-форум "Миколаїв-Батумі"
Depo.Миколаїв
21 квітня 2016 10:52
ФОТО: depo.ua
До Миколаєва на бізнес-форум з
До Миколаєва на бізнес-форум з'їдуться представники уряду Аджарії та посли Грузії

Наступного тижня в Миколаївській області пройде бізнес-форум "Миколаїв-Батумі". Про це розповів керівник області Вадим Меріков, зазначивши, що організаторами виступили Миколаївська облдержадміністрація та Уряд Аджарської Автономної Республіки, предає Depo.Миколаїв.

"Минулої осені ми підписали Меморандум про співпрацю з Аджарською Республікою. Наступного тижня проводимо спільний бізнес-форум, що дасть можливість презентувати інвестиційний потенціал Миколаївщини та Аджарії в таких сферах, як морегосподарство, будівництво, сільське господарство, туризм. Формат бізнес-форуму передбачає і ділові переговори В2В. Такий захід покликаний стати платформою для розширення бізнес-контактів, ділового співробітництва та нових інвестиційних проектів", – повідомив Вадим Меріков.

Він розповів, що до Миколаївщини приїздить делегація від Аджарії на чолі з керівником Уряду Арчилом Хабадзе, а також Надзвичайний та Повноважний Посол Грузії в Україні Міхеїл Уклеба, Консул-керівник Консульства Грузії в м.Одеса Манучар Цоцонава, представники та керівники Батумського морського порту, аджарських підприємств в галузі будівництва, готельного бізнесу, туризму та сільського господарства.

У Форумі також візьмуть участь представники миколаївського бізнесу, керівники великих компаній, а також міські голови та депутати, як обласної ради, так і Верховної Ради України.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв