Для миколаївців побудують ще чотири багатоповерхівки

Сьогодні у черзі на житло вже стоїть більше 600 людей
Depo.Миколаїв
18 червня 2016 11:23
ФОТО: depo.ua
Для миколаївців побудують ще чотири багатоповерхівки
Для миколаївців побудують ще чотири багатоповерхівки

Сьогодні, 17 червня, у міськвиконкомі пройшло засідання круглого столу "Стан реалізації державної житлової програми в місті Миколаєві", про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

Вячеслав Булах відзначив, що за 15 років діяльності фонду надано 854 кредити. Загальний обсяг фінансування склав майже 127 млн грн. Введено в експлуатацію 55 тисяч кв м житла.

"Сподіваємося, що подальше співробітництво центральних органів державної влади та місцевого самоврядування допоможе реалізувати програму житлового будівництва для молоді, - підкреслив Валентин Гайдаржи. – Сьогодні власне житло отримали 126 миколаївських сімей. Якщо є ініціатива з боку держави, втілювати такі проекти значно легше"

Чого ж очікувати тим майже 600 родинам миколаївців, які станом на 1 червня зареєструвалися у регіональному управлінні фонду? На це питання відповів Василь Федорончук, заступник директора управління. За його словами, вже розроблено робочий проект будівництва 4 багатоквартирних житлових будинків у мкрн. Північний (11 секцій) загальною площею близько 30 тисяч кв.м. Документацію передали на експертизу: "Ми зможемо забезпечити близько 450 сімей. Буде потреба в додаткових коштах. Сподіваюся, відновиться фінансування державних програм, які раніше працювали за принципом 30/70, щоб можна було включити додаткові об’єкти, які будуються на території Миколаєва. У попередні роки нам це вдавалося".

Щодо перспективи розвитку молодіжного житлового будівництва, Валентин Гайдаржи запропонував знайти нові майданчики для будівництва. Він доручив пропрацювати це питання управлінню архітектури та містобудування міської ради: розглянути земельні ділянки на території усіх районів міста, щоб виконати програму житлового будівництва та максимально забезпечити молодь житлом.

Учасники круглого столу вирішили за підтримки міського голови та депутатів Миколаївської міської ради направити звернення до Кабінету Міністрів України та народних депутатів України щодо необхідності відновлення фінансування державних житлових програм.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв