ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Для миколаївців створили мапу пунктів прийому вторсировини

Кожен мешканець міста може стати співавтором проекту у випадку, якщо він дізнався про нову локацію пункту прийому вторсировини

Depo.Миколаїв
5 грудня 2018 14:35
ФОТО: depo.ua

В Миколаєві запустили інтерактивну мапу пунктів прийому вторинної сировини. Це ще один крок на шляху запровадження по всій території міста системи роздільного збору твердих побутових відходів, передає Depo.Миколаїв із посиланням на повідомлення міськради.

Новий набір даних на веб-сервісі "Відкрита мапа міста" визначає розташування контейнерів для пляшок, пунктів прийому батарейок та вторсировини.

На мапу нанесено понад 250 відповідних міток. Дані про розташування об'єктів отримані від КП "Миколаївкомунтранс" і за результатами екологічного проекту "Батарейка на утиль".

"Карта буде постійно оновлюватися, і кожен мешканець міста може допомогти нам зробити її кращою. Якщо ви знайшли ще один пункт прийому вторсировини або контейнер, якого немає на мапі, то можете заповнити стислу анкету, приділивши цьому пару хвилин свого часу, аби створити нову локацію на цій мапі", - зазначила координатор проекту з роздільного збору ТБВ, проектний менеджер КУ "Агенція розвитку Миколаєва" Анна Ганжул.

Зібрана в одному місці інформація про пункти приймання вторсировини дозволить залучати все більше громадян до роздільного збирання сміття.

Крім того, користувачі мають можливість додавати інформацію про нові пункти приймання вторинної сировини, які є в Миколаєві, але не вказані на мапі. Для цього необхідно заповнити відповідну анкету за посиланням: https://goo.gl/xGWHsh.

Джерело фото: mkrada.gov.ua

Інтерактивна мапа пунктів прийому вторинної сировини розміщена за посиланням https://openmap.mkrada.gov.ua/?page_id=127 та містить інші відкриті набори даних: зовнішня реклама, тимчасові споруди та зупинки громадського транспорту.

Нагадаємо, що раніше ми писали про сортування сміття як ознаку патріотизму.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook