Десять районів Миколаївщини "захопив" грип та ГРВІ

У 10 районах захворюваність перевищує рівень епідемічного порогу на 46%: щеплено проти грипу 4919 осіб
Десять районів Миколаївщини "захопив" грип та ГРВІ
Десять районів Миколаївщини "захопив" грип та ГРВІ

На першому тижні поточного року на грип та ГРВІ на Миколаївщині захворіло 8 тисяч 370 осіб, з них діти склали 4 тисячі 789 осіб, питома вага серед всіх захворілих 57%. В порівнянні з останнім тижнем 2016 року захворюваність знизилася на 1 тисячу 911 випадків або на 19%.

Таким чином захворюваність перевищує рівень епідемічного порогу на 46% та залишається на епідемічному рівні на 10 адміністративних територіях області: у Арбузинському, Баштанському, Березанському, Братському, Вітовському, Врадієвському, Кривоозерському, Новоодеському, Очаківському, Снігурівському районах.

Госпіталізовано за тиждень 643 особи, з яких 451 – діти, 70% від усіх госпіталізованих з діагнозом грип та ГРІ. Темп росту захворюваності дещо знизився завдяки канікулам у загальноосвітніх навчальних закладах та новорічним та різдвяним святам.
За даними вірусологічної лабораторії у 50% хворих виявлені віруси грипу А, в 43% випадків аденовіруси та в 6% віруси парагрипу.

Станом на 1 тиждень року щеплено проти грипу 4919 осіб, з яких найбільша кількість це персонал підприємств, установ, організацій – 1873 особи (38%). Крім того на 1січня у 21 області України та місті Києві інтенсивні показники захворюваності на грип та ГРВІ перевищують епідемічні пороги.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Мітки Миколаїв