Держсанепідслужба заборонила купатись на пляжах Миколаєва та Первомайська

У межах здійснення моніторингу досліджено 18 проб води, з них 6 морської. Відхилення від стандарту виявлено у 7 пробах річкової води
Depo.Миколаїв
22 липня 2016 16:12
ФОТО: depo.ua
Держсанепідслужба заборонила купатись на пляжах Миколаєва та Первомайська
Держсанепідслужба заборонила купатись на пляжах Миколаєва та Первомайська

Держсанепідслужбою України проводиться постійний лабораторний контроль за якістю морської і річкової води. За минулий тиждень досліджено 409 проб води. При цьому 4,4 % (18) проб води, що було досліджено, не відповідають вимогам стандарту на мікробне забруднення. Відхилення на цьому тижні зареєстровані в пробах річкової води – 7,6% із 118 досліджених проб та в пробах морської води – 3,1 % із 291 досліджених проб, передає Depo.Миколаїв.

У Миколаївській області під моніторинговим наглядом Лабораторних центрів Держсанепідслужби знаходиться 8 пляжів і рекреаційних зон (3 морських і 5 річкових) у Коблево-Рибаківській зоні (Коблево-лиман-море, Рибаківка) у Березанському районі, у м. Очакові на Дніпро-Бугському лимані (міський), мм. Первомайську (міський "Райдуга"), Южноукраїнську (міський), Н.Одесі (міський) та м. Миколаєві ("Стрілка" у парку "Перемога", "Чайка") на р. Південний Буг. Пляж "Чайка" у м. Миколаєві у 2016 році поки ще не відкривався.

У межах здійснення моніторингу досліджено 18 проб води, з них 6 морської. Відхилення від стандарту виявлено у 7 пробах річкової води: пляж “Стрілка” м. Миколаїв, міський пляж "Райдуга" м. Первомайськ, пляж “Чайка” м. Миколаїв: "Рекомендовано встановити щити про заборону купання, взяті на повторні дослідження проби води".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв