ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В облраді обіцяють поскаржитись правоохоронцям на "ігнор" з боку управлінь ОДА

Членам аграрної комісії набридло приїздити за сотні кілометрів, щоб побачити заступників, які не можуть дати відповіді на жодне запитання
Depo.Миколаїв
10 лютого 2016 13:08
ФОТО: depo.ua
В облраді обіцяють поскаржитись правоохоронцям на "ігнор" з боку управлінь ОДА
В облраді обіцяють поскаржитись правоохоронцям на "ігнор" з боку управлінь ОДА

Вчора, 9 лютого, на засіданні комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та соціального розвитку села депутати  Миколаївської облради вирішили почати боротьбу з халатністю чиновників, повідомляє Depo.Миколаїв.

Депутати обурені, що з'їхалися на засідання комісії з усієї області, запросили начальників управлінь ОДА для спільного вирішення питань соціально-економічного розвитку області, але 90% чиновників проігнорували цю вимогу або надіслали своїх заступників.

Голова комісії Юрій Кормишкін підкреслив, що начальники управлінь - це наймані працівники, які отримують зарплату з бюджету і зобов'язані виявляти повагу до депутатів, разом вирішувати соціально-економічні питання області.

Депутати мають намір звертатися в правоохоронні органи, так як начальники управлінь не виконують законні вимоги депутатів. Члени комісії вважають, що чиновники повинні понести відповідальність, тому що таке ставлення до роботи не вписується ні в які рамки.

Вони вже звернулися до голови ОДА, щоб Вадим Меріков провів з своїми підлеглими профілактичну роботу, а якщо керівники управлінь і далі будуть зневажливо ставиться до депутатів, то вони будуть звертатися в правоохоронні органи:

"Вважати, що повторне ігнорування з боку відповідних суб’єктів запрошень на засідання постійної комісії обласної ради буде розцінюватися як перешкоджання законної діяльності депутатів місцевих рад та матиме наслідок звернення до правоохоронних органів", - вказано в рішенні.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв