Депутати Миколаївської облради звинуватили мера в безвідповідальності

Олександр Сєнкевич плювати хотів на жителів міста та працівників ОКП "Миколаївоблтеплоенерго" та проігнорував сесію облради
Depo.Миколаїв
23 вересня 2016 18:00
ФОТО: depo.ua
Депутати Миколаївської облради звинуватили мера в безвідповідальності
Депутати Миколаївської облради звинуватили мера в безвідповідальності

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич плювати хотів на жителів міста та працівників Обласного комунального підприємтсва "Миколаївоблтеплоенерго", які отримують подачки по 200 грн замість зарплатні. Об'єм заборгованості перед працівниками вже досяг 8 млн грн. Сьогодні депутати облради винесли на сесію питання про виділення підприємству 6,9 млн грн для погашення заборгованості та хотіли заслухати мера, який відмовляється приймати на баланс міста підприємство, яке майже 70% послуг надає Миколаєву, повідомляє Depo.Миколаїв.

Мера чекали протягом усієї сесії, яка розтягнулась до самого вечора, але Сєнкевич проігнорував запрошення депутатів та голови облради, попередньо назвавши "Миколаївоблтеплоенерго" "дохлим конем". 

Після того, як депутати зняли з посади заступника голови облради Михайла Соколова, було вирішено повернутись до розгляду питянь порядку денного. Хамство мера знов вийшло на перший план, його відзначили представиники всіх політичних сил. 

Голова фракції "Наш Край" Володимир Луста вважає, що ігноруванням сесії Сєнкевич демонструє, що йому та заступнику чхати чи буде місто з теплом:"Сьогодні тут багатьох лякає те, що місто може залишитись без тепла. Виходить так, що ми, обласні депутати, повинні дбати, щоб півмільйонне місто було з теплом, а меру  з замом це не потрібно. Це не природньо". 

Депутат від БПП "Солідарність" Василь Жосан зазначив, що Сєнкевич безвідповідально ставиться до своїх службових обов'язків та жителів Миколаєва: "Шановні депутати, мене як і вас обурює стан справ, як відноситься міський голова до того, що 99% потужностей знаходиться саме в місті. Його неявка - просто неповага не тільки до нас депутатів, а до своїх обов'язків,  які конче необхідні з наступом зими. Його позиція відносно неприйняття "Обленерго" на баланс міста, я думаю, всіх нас не задовольняє,  а от його неявку можна розцінювати як хочете... Тому давайте поставимо це питання на голосування, запросимо всім гуртом після перерви його на сесію, і хай розкаже всім нам як збирається хазяйнувати". 

Андрій Кротов з "Опозиційного блоку" повідомив, що на депутатській комісії мер пообіцяв, що прийде на сесію, але його подальша поведінка не зрозуміла: "На нашій комісії по бюджету  був присутній мер. Ми задавали ряд питань. У мене склалось таке враження, що наш мер не в курсі, що відбувається на підприєстві "Теплокомуненерго". Каже: "Ми створимо робочу групу  з депутатів обласної та міської ради". Але робоча група в нас створена і вже працює 2-3 місяці. Задаючи йому питання, він не відповів на жодне. Мені здається, що йому взагалі не цікаво, що відбуваєтьсмя на нашому підприєстві та як  будуть забезпечені наші жителі теплом".

Юрій Кормишкін також звинуватив мера Миколаєва в безвідповідальності та навіть перенести розгляд питання на наступне засідання, щоб почути мера: "Шановні колеги, є дві пропозиції: перша - доповнити (проект рішення, - ред) ще одним пунктом про безвідповідальне ставлення мера до мереж "Миколаївобтеплоенерго"  та жителів міста Миколаєва. Приходили небайдужі жителі Миколаєва  і говорили, що депутати не хочуть розглядати це питання. Те, що мер і депутати міста тут не присутні говорять саме за себе, коли питання в першу чергу стосується міста Миколаєва".

Після довгого обговорення та нищівної критики депутати все-таки вирішили не знущатись над працівниками "Миколаївоблтеплоенерго"через одного безвідповідального мера та виділити 6,9 млн грн на ліквідацію заборгованості по зарплаті. Дане рішення було прийнято. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв