ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Депутати Миколаївської облради направлять 4 звернення до Кабміну та Верховної Ради

Президія обласної ради затвердила список питань, що виносяться на чергову сессію
Depo.Миколаїв
10 березня 2016 16:51
ФОТО: depo.ua
Депутати Миколаївської облради направлять 4 звернення до Кабміну та Верховної Ради
Депутати Миколаївської облради направлять 4 звернення до Кабміну та Верховної Ради

Вчора, 9 березня, відбулось засідання президії обласної ради. Депутати розглянули питання, що вносяться на розгляд четвертої сесії обласної ради. Майже всі питання були одноголосно прийняті членами президії, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі облради.

Жваве обговорення викликало питання про стан доріг загального користування у Миколаївській області та перспективи вирішення проблемних питань, пов’язаних з їх ремонтом та реконструкцією. Разом з цим обговорили питання про обрання представників до складу поліцейських комісій.

Також на розгляд четвертої сесії обласної ради внесені чотири звернення депутатів Миколаївської обласної ради сьомого скликання до Верховної Ради, Кабінету Міністрів України, та Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру щодо:

  • передачі об’єкта соціальної інфраструктури – дитячого оздоровчого центру "Комунарівець" з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області;
  • збільшення обсягів видатків Миколаївській області для забезпечення медичних заходів окремих державних програм;
  • щодо незадовільного стану автомобільних доріг державного значення Н-11 Дніпропетровськ-Миколаїв (через Кривий Ріг) та Н-14 Олександрівка-Кіровоград-Миколаїв;

За підсумками президії Миколаївської обласної ради на розгляд четвертої сесії обласної ради сьомого скликання внесено 38 питань.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв