ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Депутати Миколаївської міськради просять у Кабміна гроші на ПТУ

Для фінансування училищ потрібно більше 90 мільйонів
Depo.Миколаїв
17 березня 2016 18:54
ФОТО: depo.ua
Депутати Миколаївської міськради просять у Кабміна гроші на ПТУ
Депутати Миколаївської міськради просять у Кабміна гроші на ПТУ

Депутати Миколаївської міськради звернулися до Кабміну та Міністерства фінансів України з приводу забезпечення фінансування ПТУ міста у 2016 році з держбюджету. Про це йшлося під час сесії міськради сьогодні, 17 березня, перадає Depo.Миколаїв.

Звернення зробили з ініціативи профільної депутатської комісії. Для фінансування ПТУ у Миколаєві, а їх 13, потрібно цього року 91,3 млн грн. В бюджеті міста передбачили тільки 49% від суми. У зверненні зазначається, що за змінами у держбюджет від 4 лютого нардепи розглянули законопроект, що передбачає виділення освітньої субвенції та субвенції на підтримку підготовки робітничих кадрів у ПТУ. Але станом на 15 березня його не затвердили. 

Навіть ці додаткові кошти не врятують ситуацію. З цими надходженнями місту не буде вистачати 18,1 млн грн на ПТУ. "На жаль, міська громада не має достатнього фінансового ресурсу для забезпечення покриття недостатності коштів, оскільки в місті та галузі освіти в цілому є інші нагальні потреби, які потребують невідкладного вирішення", - йдеться у зверненні.

Тому миколаївські депутати просять Кабмін на Мінфін додаткові кошти. Нагадаємо, що місто вирішило фінансувати ПТУ тільки до кінця навчального року.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв