ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Депутати Миколаївської міськради не справляються з електронними петиціями

Рішення за петиціями вони хочуть переадресувати до чиновників
Depo.Миколаїв
17 березня 2016 16:12
ФОТО: depo.ua
Депутати Миколаївської міськради не справляються з електронними петиціями
Депутати Миколаївської міськради не справляються з електронними петиціями

Півтора місяця тому Миколаївська міськрада ухвалила "Положення про електронні петиції". Сьогодні ж депутати вже хочуть внести в нього поправки. Про це стало відомо під час другого пленарного засідання міськради, що відбулося сьогодні, 17 березня, передає Depo.Миколаїв.

За одним з пунктів Положення мер невідкладно повинен передати до розгляду депутатської комісії петицію, що набрала 1000 голосів. Але народні обранці вважають це помилкою, адже до них надходять питання, про які вони не знають: "Вважаю, що тут ми допустили помилку, коли ми приймали цей пункт. Однозначно питання повинні вирішуватися виконавчими органами влади, а не депутатами. В іншому випадку це перекладання з хворої голови на здорову", - сказав депутат Сергій Ісаков від "Самопомочі".

Він зазначив, що депутатам слід передавати петицію, якщо чиновники не можуть вирішити проблему за нею. Голова депутатської комісії з питань антикорупційної діяльності, гласності та законності "опоблоківець" Олександр Малікін відповів, що правки вже розробляються.

Зазначимо, що депутатам на комісії з питань підприємництва, транспорту, зв'язку, сфери послуг, до якої входить Ісаков, належало вирішити долю вуличного радіо у місті. Депутати відповіли ж, що це питання повинні між собою вирішити власник радіо та автори петиції проти вуличної музики та реклами.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв