Депутати Миколаївської міськради "клянчитимуть" у Кабміна кошти на МРТ

Одного "безкоштовного" апарату на півмільйонне місто не вистачає

Одного апарату для МРТ, де можно провести безкоштовне обстеження, Миколаєву замало. Городяни, які не можуть оплатити цю послугу, вимушені стояти в чергах по три місяці. Кошти на придбання такого обладнання депутати збираються просити у Кабміна. Таку думку озвучили члени депутатської комісії із питань охорони здоров'я. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

За рахунок бюджету розвитку апарат МРТ придбати неможливо, оскільки навіть три роки тому воно коштувало більше 20 мільйонів гривень, і це без обслуговування та установки. Як пояснили фахівці управління охорони здоров'я міськради, на поточний рік у бюджеті закладено 500 тисяч гривень лише на капітальний ремонт апарата МРТ. Є висновки експертів про те, що його слід проводити кожні два з половиною роки.

Голова комісії Сергій Мотуз також зазначив, що враховуючи кількість обладнання, яке знаходиться у міських лікарнях, а також приватні МРТ, за останні чотири – п'ять років Миколаїв вже досить добре оснащений.

Зрештою депутати вирішили звернутися до мера, щоб той в свою чергу порушив питання про виділення Миколаєву коштів на придбання ще одного комп'ютерного томографа протягом 2016-2017 років перед Кабміном.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Миколаїв