ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Депутати Миколаївської міськради "клянчитимуть" у Кабміна кошти на МРТ

Одного "безкоштовного" апарату на півмільйонне місто не вистачає
Depo.Миколаїв
23 лютого 2016 19:07
ФОТО: depo.ua
Депутати Миколаївської міськради "клянчитимуть" у Кабміна кошти на МРТ
Депутати Миколаївської міськради "клянчитимуть" у Кабміна кошти на МРТ

Одного апарату для МРТ, де можно провести безкоштовне обстеження, Миколаєву замало. Городяни, які не можуть оплатити цю послугу, вимушені стояти в чергах по три місяці. Кошти на придбання такого обладнання депутати збираються просити у Кабміна. Таку думку озвучили члени депутатської комісії із питань охорони здоров'я. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

За рахунок бюджету розвитку апарат МРТ придбати неможливо, оскільки навіть три роки тому воно коштувало більше 20 мільйонів гривень, і це без обслуговування та установки. Як пояснили фахівці управління охорони здоров'я міськради, на поточний рік у бюджеті закладено 500 тисяч гривень лише на капітальний ремонт апарата МРТ. Є висновки експертів про те, що його слід проводити кожні два з половиною роки.

Голова комісії Сергій Мотуз також зазначив, що враховуючи кількість обладнання, яке знаходиться у міських лікарнях, а також приватні МРТ, за останні чотири – п'ять років Миколаїв вже досить добре оснащений.

Зрештою депутати вирішили звернутися до мера, щоб той в свою чергу порушив питання про виділення Миколаєву коштів на придбання ще одного комп'ютерного томографа протягом 2016-2017 років перед Кабміном.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв