ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Депутат Миколаївської міськради заявив, що комісія із земельних спорів є корупційною

Аналогічна комісія була у міськраді минулого скликання
Depo.Миколаїв
22 лютого 2016 16:53
ФОТО: depo.ua
Депутат Миколаївської міськради заявив, що комісія із земельних спорів є корупційною
Депутат Миколаївської міськради заявив, що комісія із земельних спорів є корупційною

Комісія із вирішення земельних спорів у міськраді, якщо її утворять, може знову стати корупційним органом. Таку думку сьогодні, 22 лютого, під час засідання комісії з містобудування, регулювання земельних відносин та екології висловив депуатат міськради від "Самопомочі" Ростислав Філевський, передає Depo.Миколаїв.

Протягом сьогоднішнього засідання комісії декілька разів поставали спірні земельні питанння - самовільна, з точки зору мешканців, забудова у їньому дворі ресторану "Роппонгі", привласнення земельної ділянки сусідами. Раніше аналогічні питання вирішувала так звана комісія із земельних спорів, до прозорості якої було чимало нарікань. У міськраді нової каденції таку комісію не стали створювати одразу, проте почали вже про це говорити.

Після чергового спірного питання депуатат Ростислав Філевський зазначив, що за законом такої комісії не існує: "Зараз, створюючи додатково неіснуючі структури, ми наступаємо на ті самі граблі. Це буде нелегітимний орган", - наполягав депутат. Проте інший його колега по "містобудівній" комісії - Анатолій Дюмін, який раніше входив до складу комісії із земельних спорів, - був іншої думки та намагався дорікнути Філевському у незнанні законів та пролобіювати створення такої комісії.

"Депутат молодий, не знає законів, незважаючи на те, що він адвокат... Це не наша вигадка комісія із земельних спорів. Комісія із земельних спорів - це постанова Кабінету Міністрів у кожному обласному центрі, я не пам'ятаю, яка кількість людей, обов'язково вести таку комісію у міськраді. Хочу сказати, що вона прекрасно працювала у тому скликаннні", - зазначив Дюмін (збережено мову автора - ред.).

Однак "молодий депутат" Філевський, якому дорікав "більш досвідчений колега", знайшов, що сказати: "Та комісія, про яку зазначав Анатолій Григорович із посиланням на постанову Кабміну, якщо вона є, то, напевне, ви зможете назвати номер і дату прийняття, її не існує. Це комісія, яка ініціює корупційну складову. Це було неодноразово. Я стикався з роботою цієї комісії до депутатства. Я знаю, як вона працює, і повірте, то не є вирішення питань і проблем, то є додаткова корупційна складова", - апелював Філевський.

Зрештою депутати вирішили, що "бути чи не бути" комісії із земельних спорів повині юристи і регламента комісія.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв