Депутат-"рішала" Барна заявив, що не збирається виходити з фракції

Лише три дні тому Барна опублікував підписану заяву на вихід з БПП, але так її і не подав
Depo.Миколаїв
14 червня 2016 09:49
ФОТО: depo.ua
Депутат-"рішала" Барна заявив, що не збирається виходити з фракції
Депутат-"рішала" Барна заявив, що не збирається виходити з фракції

Депутат Миколаївської обласної ради Федір Барна, якого засікли на звітуванні кримінальному авторитету "Мультику", передумав виходити з фракції "Блок Петра Порошенка "Солідарність", повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "НікВесті".

При цьому Федір Барна розповів, що навіть не подавав відповідну заяву, текст якого він опублікував ще 10 червня на своїй сторінці в Фейсбуці. Крім того, в інтерв'ю НікВесті Федір Барна тоді заявив, що має намір покинути фракцію в зв'язку із заявами керівництва фракції і партії в його адресу.

"Я з фракції виходжу тому, що тут вже пішли заяви глави фракції, голови партії. Ось така у мене відповідь. Це однозначно!" - Сказав тоді Федір Барна.

Заяву про вихід з фракції Барна опублікував ще три дні тому
Сьогодні ж, Федір Барна заявив, що не хоче виходити з фракції, оскільки дотримується політики президента Петра Порошенка.

"А я її (заяву, - прим.) І не подавав ще. Я просто заявив на емоціях, зрозумійте, а тепер відкликав. Я не хочу виходити, бо я дотримуюся політики Президента. Фракція може вирішити залишатися мені чи ні", - сказав Федір Барна.

Він також додав, що сьогодні на засіданні фракції не було кворуму у зв'язку з тим, що Вікторія Москаленко не є членом фракції, а сам Федір Барна не міг голосувати з питання, пов'язаним з ним, так як це конфлікт інтересів: "На засіданні було всього 9 чоловік. Щоб ви розуміли, за виключення з них проголосував лише 1".

Разом з тим, за наявною інформацією на засіданні фракції сьогодні були присутні 14 з 15 її членів, зокрема керівник Іван Кухта, голова обласної ради Вікторія Москаленко, яка згідно з даними облради є членом фракції, а також депутати Федір Барна, Наталія Білоконенко, Надія Боднар, Василь Жосан, Надія Іванова, Олександр Каражей, Анатолій Катрич, Володимир Лисниченко, Сергій Наказенко, Олександр Терещенко, Олександр Фіцура, Сергій Чорний. Був відсутній лише депутат Михайло Талпа.

За словами Федора Барни вранці, 14 червня, відбудеться засідання фракції, де "Блок Петра Порошенка "Солідарність" визначиться, виключати чи Барну.

Як відомо, 10 червня, на засіданні Миколаївської обласної ради відбувся обмін голосами між фракціями "Блок Петра Порошенка "Солідарність" і "Опозиційний блок". Перші проголосували за питання про надання гірничого відводу ТОВ "Південний кар'єр" в інтересах Михайла Титова, відомого в кримінальних колах як "Мультик". "Опозиціонери", в свою чергу проголосували за питання про створення Агентства розвитку Миколаївщини, в чому був зацікавлений Барна.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв