Читайте пресу, там все буде написано, - Рєпін не відповів, коли Миколаєву дадуть газ

Голова комісії ЖКГ у міськраді на черговий випад "опоблоківця" Солтиса порекомендував йому читати ЗМІ
Depo.Миколаїв
18 жовтня 2016 17:54
ФОТО: depo.ua
Читайте пресу, там все буде написано, - Рєпін не відповів, коли Миколаєву дадуть газ
Читайте пресу, там все буде написано, - Рєпін не відповів, коли Миколаєву дадуть газ

В черговий раз проблему відсутності опалення у Миколаєві обговорили депутати. На комісії з ЖКГ сьогодні, 18 жовтня, акцентували, що тепла досі немає в школах, дитсадках, лікарнях та пологових. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Голова комісії з ЖКГ Олександр Рєпін, який також є заступником директора Департаменту житлово-комунального господарства, розповів, що штаб з питань підготовки до зими, збирається щотижня. Як він зазначає, всі системи в місті готові до прийому тепла. Але Миколаївська ТЕЦ і "Миколаївоблтеплоенерго" не отримали ліміти газу. Коли він з'явиться, Рєпін не відповів.

"Нашекраївець" Владислав Ентін навів приклад Донецьк, де губернатор поїхав на теплогенеруючі підприємства, зірвав пломби і пустив тепло в будинки населенню. У відповідь на це Рєпін пояснив, що за зрив пломби місто зобов'язане буде сплатити подвійний тариф на використаний газ. Про це йдеться в постанові Кабміну.

"Опоблоківець" Олег Солтис, який постійно вступає в словесні перепалки з головою комісії, почав питати у Рєпіна, чи цікавиться міська влада, на якому етапі перебуває вирішення питання про постачання газу на теплогенеруючі підприємства. На що Рєпін порекомендував своєму колезі пошукати відповідь в ЗМІ. "Читайте пресу, там все буде написано. Навіщо ви робите такі розумні висновки? Газу немає", - сказав Рєпін.

Нагадаємо, що у школах з 19 жовтня до понеділка оголосили призупинення навчального процесу. Батькам дитсадівців радять також залишити дітей вдома. Студенти сидять на "парах" в університетах в куртках.

Мерія відзвітувала, що будинки до подачі тепла готові, але питання за "Нафтогазом". Миколаївці тим часом скаржаться на холоднечу у домівках, школах та дитячих садочках. При цьому Миколаївщина є однією з областей, які найменше заборгували "Нафтогазу".

Варто додати, що прем'єр-міністр Володимир Гройсман запевнив, що до 15 жовтня НАК "Нафтогаз" підпише договір поставки газу для виробництва тепла населенню.

За словами мера, завтра до вечора планують запустити всі котельні.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв