ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Чиновник, що погорів на хабарі, сидітиме під домашнім арештом: рішення суду

На начальника Первомайського водоканалу Сергія Шурко одягнуть електронний браслет
Depo.Миколаїв
3 березня 2016 16:19
ФОТО: depo.ua
Чиновник, що погорів на хабарі, сидітиме під домашнім арештом: рішення суду
Чиновник, що погорів на хабарі, сидітиме під домашнім арештом: рішення суду

У Центральному районному суді Миколаєва закінчилося засідання про обрання запобіжного заходу начальнику Первомайського водоканалу Сергію Шурко, який нещодавно попався на хабарі в 20 тис. грн. Суд вирішив залишити хабарника під домашнім арештом, повідомляє Depo.Миколаїв.

Відзначимо, що в ході засідання прокурор просив цілодобового домашнього арешту і носіння електронного браслета для підозрюваного, але захист послався на цукровий діабет і гіпертонію. За заявами адвоката, Шурко готові були взяти на поруки близько 100 працівників Первомайського водоканалу, яких насправді виявилося 65.

Під час ухвалення рішення суд прийняв до уваги той факт, що будучи на волі хабарник може впливати на покази свідків і працівників очолюваного підприємства, а також гіпертонічний криз, який переніс Шурко. Остаточним рішенням був домашній арешт з 20:00 до 6 ранку і постійне носіння електронного браслета.

Активісти, які пікетували судове засідання, очікували більш жорсткого покарання.

Нагадаємо, що громадські працівники висловлювали побоювання, що Шурко може втекти в Крим, після того, як отримає можливість вийти на свободу під заставу.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв