Черкаський баскетболіст розтрощив стінку в миколаївському спорткомплексі

Розсерджений спортсмен "пом'яв" стінку, обшиту вагонкою, та розбив руки до крові

Черкаський баскетболіст розтрощив стінку…

Під час другого чвертьфінального матчу серії плей-офф між МБК "Миколаїв" та "Черкаськими мавпами" в спортшколі "Надія" пристрасті просто зашкалювали. Один зі спортсменів розбив руки до крові об стіну коридору. Про це повідомляє Depo.Миколаїв із посиланням на "Николаевские новости".

В середині третього періоду отримав четвертий фол центровий черкащан Станіслав Завадський. Головний тренер Максим Міхельсон його замінив. Але розсерджений Завадський відправився не на лаву запасних, а вибіг за двері і кулаками буквально зрешетив стіну коридору, облицьовану вагонкою. Нокаутуючі удари були такої сили, що у Станіслава кулаки виявилися в крові.

Черкаський баскетболіст розтрощів стіну в миколаївському спорткомплексі

Уже на лавці запасних над "колото-рубаними" ранами почав чаклувати доктор. А коли досвідчений гравець заспокоївся, а кулаки перестали кровоточити, тренер випустив його на майданчик догравати матч. Команді Завадський допомогти вже не зміг. Миколаївці здобули перемогу з рахунком 68:52, зрівняли рахунок в серії плей-офф - 1: 1.

Команди їдуть до Черкас на третій вирішальний матч, а адміністрація МБК "Миколаїв" тепер буде вирішувати, хто і за чий рахунок відремонтує покручений коридор "Надії".