ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Через відсутність плану зонування територій Миколаїв втрачає сотні тисяч гривень

Про це заявила депутат Миколаївської міськради від БПП "Солідарність" Олена Кисельова
Depo.Миколаїв
17 березня 2016 12:03
ФОТО: depo.ua
Через відсутність плану зонування територій Миколаїв втрачає сотні тисяч гривень
Через відсутність плану зонування територій Миколаїв втрачає сотні тисяч гривень

Депутат Миколаївської міської ради Олена Кисельова заявила, що через відсутність плану зонування територій (зонінгу) місто вже втратило 640 тисяч гривень. Про це вона повідомила під час сьогоднішньої сесії міськради, повідомляє Depo.Миколаї з посиланням на "Мой город". 

Вона зазначила, що для подальшого розвитку міста, для правильного затвердження земельних питань необхідно терміново затвердити проекту зонінгу.

"З 1 січня 2015 року було внесено певні зміни Закону "Про містобудування" і цілий рік ми з вами приймаємо земельні питання не маючи на те законних підстав. У січні 2015 року, коли ми приймали рішення про те, що зробити маленьку приписку в проектах рішень і в рішеннях сесії про те, що рішення набирає законних підстав. Вже минув рік і майже три місяці тому всі наші розгляду земельних питаннях це просто замилювання очей громадянам і створення конфліктної ситуації", - впевнена депутат.

За словами Кисельової, місто витратило 240 тисяч на оновлений план зонінгу, який до цих пір не винесено на голосування депутатів.

"Нам не виносять і не зрозуміло коли винесуть на розгляд. При цьому ми з вами продовжуємо плодити рішення, які не мають під собою законної сили і це призвело до втрат бюджету 640 тисяч - це ті втрати", - підкреслила депутат.

Кисельова наголосила, що від таких рішень страждають і учасники АТО.

"Ми приймаємо рішення на надання дозволів на створення проектів, а потім на передачу у власність. Таких рішень ми прийняли 592 за дозволами, а 287 передали у власність. Жодне рішення не може було використання. Нам необхідно терміново на наступну сесію винести питання про затвердження зонінгу ", - резюмувала депутат.

Довідка: Зонінг - це містобудівна документація, яка визначає умови та обмеження використання території для містобудівних потреб у межах зон міста з метою створення сприятливих умов для залучення інвестицій в будівництво, збереження об'єктів історико-культурної спадщини та природно-заповідного фонду.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв