ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Через відсутність дороги Снігурівщина може залишитися відрізаною від Миколаєва

Траса "Миколаїв-Снігурівка" вщент розбита
Depo.Миколаїв
3 лютого 2016 13:58
ФОТО: depo.ua
Через відсутність дороги Снігурівщина може залишитися відрізаною від Миколаєва
Через відсутність дороги Снігурівщина може залишитися відрізаною від Миколаєва

Жителі Миколаївської області продовжують скаржитись на погані дороги, а подекуди і їх відсутність. Користувач соціальної мережі Фейсбук Микола Миколай на своїй сторінці виклав відео стану дороги "Миколаїв-Снігурівка", повідомляє  Depo.Миколаїв

Відмітимо, що дорога до райцентру Снігурівщини з Миколаєва проходить через Жовтневий район, та місцева влада за останні декілька років нічого не зробила, щоб привести автошлях у належний стан. 

"Вчора був у Снігурівському районі Миколаївської області, проїжджаючи по території Жовтневого району намагався знайти дорогу. Змушений констатувати факт - ДОРОГИ ТАМ НЕМАЄ! Чи буде? Та ну, потрібно бути повним романтиком, щоб у це вірити!" - пише користувач мережі. 

Для місцевих жителів відсутність дороги - це величезна проблема, адже дістатися районної лікарні, навіть з найближчих сіл, проблематично. 

"Питання в іншому, наприклад: "Як людям дістатися зі Снігурівки в Миколаїв?" Я зараз не буду моделювати ситуації, при яких може виникнути така необхідність, але спілкуючись з жителями Снігурівського району, знаю що вона виникає досить часто", - додав Микола Миколай. 

Наразі пересуватися по даній трасі небезпечно для життя, автомобілістам навіть не потрібно перевищувати швидкість, щоб вскочити в яму та втратити колесо, а може навіть і життя. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв